Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mit gondoltok erről a...

Ti mit gondoltok erről a hipster stílusról?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok mások véleményére, és nem zavar, ha az más, mint az enyém. De azért gondoltam, leírom az enyémet is, de ez ne zavarjon senkit se. Szóval nekem az jut róla eszembe, mikor valaki próbál nagyon egyedinek tűnni, és mivel egyre többen akarnak "egyedinek" tűnni, ezért felveszik a stílust, és pont, mivel egyre többen veszik fel, ezért lesz egyre inkább tucatjelenség, és semmi különleges sincs benne, és túlerőltetett az egész.

2012. dec. 5. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Hmm... Ez lehet, hogy így van, bár ha nekik jólesik, csinálják. Engem nem igazán érdekel, hogy más hogyan öltözködik. Ha te is így állnál hozzá + még az ilyen gondolkodású emberek nagy része, kevesebb önbizalomhiányos csitri rohangálna az utcákon. Te spec. miért nem a saját dolgoddal foglalkozol?
2012. dec. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek veled kedves kérdező. nem értem, miért kell ma már mindenkit bekategorizálni egy stílusba, miért akar mindenki nagyon egyedi lenni...
2012. dec. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
i love it
2012. dec. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Mit értesz hipster stílus alatt?

A mai tinip*csákat akik azért veszik meg a háromszöges galaxisos pólót meg a szegecses csizmát mert divat? Ezeket ki nem állhatom.

Vagy pedig a tényleg különleges, egyáltalán nem majmolásból stílusos emberekre gondolsz? mert nekem azok bejönnek:)

2012. dec. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annyira mindegy, hogy ki mit hord. Ha neki az tetszik, hordja. Legfeljebb kiröhögöm ha nagyon béna.
2012. dec. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Régebben a hipsterség eleve más volt. Nekik meg volt a saját életformájuk, egy csoportot alkottak. Utána egyre jobban kezdett mindenki "hipster"-kedni, és tömeg cuccá vált. Ma már igazából azok a nagyon hipsterek, akik mindenféle elvont mintás cuccot felvesznek, és ezeket természetesen a Pull&Bearb-ől és társaiból szerzik be. De amúgy a dolog, mint hipster bejön, tetszik a stílus, kicsit én is hipsternek vallanám magamat, de annyira tömegcucc lett, sajnos..de az a legjobb, ha önmaga az ember. :D
2013. jan. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!