Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a stílusról egy 13-14 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Hugom minden vágya jelenleg, hogy így öltözködhessen, és persze én rábízom, bár nekem nem tetszik. Nektek mi a véleményetek? Hogy tetszik? 17/L [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2012. jan. 20. 11:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%

Nálunk a cigány különbül öltözködik, mint ezek.

14/L

2012. jan. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Vannak köztük jók. Én azért nem szólnám le az összeset.
2012. jan. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon össze-vissza stílus, tök giccses, hogy ennyi szar van rajtuk. Sztem ne öltözzön így, mert még megszólják.. főleg ne azért, mert ilyen kis sztárokat akar majmolni.
2012. jan. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
Hát ez elég idióta stílus, főleg a vörös hajúé...
2012. jan. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%

Ne félj önmagad lenni! Hisz tudod: az eredeti festmény jóval többet ér, mint a másolata :P


Amíg törődsz azzal, hogy vajon másik mit gondolnak, addig nem leszel más, csak egy fogoly a börtönükben

2012. jan. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát de ez pont, hogy másolat lenne. Mivel ezeket a "sztárocskákat" akarja majmolni. Szerintem...
2012. jan. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan öltözz így, vègre valaki aki 13 èvesen nem a "melleit" vagy a seggèt akarja kirakni...
2012. jan. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nem is olyan rossz, hiszen gondoljatok bele, hogy ma már a lányok egyformán öltözködnek. Báár nekem ez már egy kicsit túlzás, a színes nadrág és felső oké, de az már nem, hogy minden félt magára aggat..
2012. jan. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Olyan mintha turkálóból öltözne.

20L

2012. jan. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz, és ne csodálkozzon, ha röhögni fogják. Nekem van egy ismerősöm, és bár nagyon normális, meg bírom, meg sokan mások, de az öltözködése kicsit "vicces", olyan mint ezeké, mindent egymásra vesz, 3 nadrágot is (leggigs meg harisnya plusz gatya) meg akár 5-6 blúzt is. Elég érdekes, mivel kb. úgy néz ki, mint egy papagáj, vagy egy szivárvány :D Amúgy nem egy embert csúfolnak az öltözködése miatt, inkább ne tedd ki ennek a húgod ;)
2012. jan. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!