Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a stílusról egy 13-14 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Hugom minden vágya jelenleg, hogy így öltözködhessen, és persze én rábízom, bár nekem nem tetszik. Nektek mi a véleményetek? Hogy tetszik? 17/L [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2012. jan. 20. 11:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
érdekes. de a korának még megfelelő. nem kell, hogy r!banc legyen ilyen korán, jobb,ha így öltözik.
2012. jan. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A ribanc és e között van egy pár lépcsőfok...
2012. jan. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Gáz, ócska. Nem tetszik. Nagyon nagyon nem.

15L

2012. jan. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem van pár nagyon jó cucc,de ha valaki itt így öltözni tuti kiröhögnék
2012. jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

egy az egybe ne másolja le őket.

ezeken a képeken hétköznapi cuccok vannak idétlenül variálva.

egy-két dolgot elleshet tőlük, de egy az egybe ne másolja le őket, mert úgy túl sok.

2012. jan. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Még úgyis keresi a stílusát, tehát ezt a stílust is kipróbálhatja, ha tud vele azonosulni akkor hordja csak nyugodtan, de el csenhet belőle ötleteket is, vagy a saját képére formálhatja azt. Mondd neki hogy kísérletezzen nyugodtan, ha kinevetik pedig álljon ki magáért.

Annak idején mi is mindent felvettünk amit az újságokban láttunk, nincs ebben semmi rossz, pláne azért mert nem ribancosak ezek a ruhák.

2012. jan. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem jó mert végülis ők is 13-14 évesek és legalább kitünik a tömegből. Nekem nagyon tetszik
2012. jan. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!