Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek égő, ha egy...

Szerintetek égő, ha egy lánynak széles a válla?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
hát nem valami nőies
2012. jan. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki széles vállakkal született, azt el kell fogadni. Van akinek a csípője széles, vagy nagy a feje, vagy túl rövid a válla. No meg van akinek széles válla van. :)

Ez alkati kérdés, és nem égő! Tudni kell, hogyan öltözködj, hogy kicsit kompenzáld az ilyen hibákat. Ennyi. :)

2012. jan. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

szerintem nem, de az nem valami szépen néz ki ha egy csajnak a háta is akkora

tehát a váll alatt ha leszűkül akkor nagyon jól néz ki, de ha vele együtt a háta is az, akkor az igen nem valami nőies, trampli.

neki széles válla van de levékonyodik utána: [link]

neki is széles válla van de neki a háta is nagy, ez ronda: [link]

2012. jan. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is széles.Jobb mintha a csípőm,vagy a derekam szélesebb lenne mint a vállam.Szerintem annál rosszabb nincs mintha valakinek a válla a legkisebb...Pláne egy nőnél!

Ebből kifolyólag nem tudnék elképzelni apróvállú férfit magam mellé!

2012. jan. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan mint egy férfinek akkor az nem valami szép , de ruhákkal lehet trükközni hogy ne tűnjön szélesnek.
2012. jan. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szép, de lehet kompenzálni. Pl van egy barátnőm, aki úszó és rettentő nagy háta van, a csípője meg keskeny, fiúnak lehetne nézni hátulról. Hozzá még pántnélküli ruhában ballagott és nagyon zárt felsője is sok van...Tehát szerintem guglizz rá, mit érdemes hordanod.
2012. jan. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,megnyugodtam :)
2012. jan. 5. 13:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!