Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kire mondjak azt hogy csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kire mondjak azt hogy csinos és kire hogy szép?

Figyelt kérdés
2017. aug. 27. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
A csinos inkább az öltözékre vonatkozik, a szép magára az emberre.
2017. aug. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem meg a csinos a testalkatra vonatkozik.
2017. aug. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Kire nem?
2017. aug. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Én a csinost arra mondanám, akinek tetszik az alakja, öltözéke, vagy maga az összkép, a szépet is összképre mondanám, de az arcot hangsúlyozva. Tehát, ha valakinek nincs jó alakja, de az arca szép, arra akkor sem mondom, hogy szép lány, mert akkor az alakjának is jónak kéne lennie :D Viszont egy csinos lánynak nem feltétlen szép az arca, lehet csak a teste jó...
2017. aug. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ezt minden héten megkérdezik vagy kétszer. Takarodj!
2017. aug. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én szótáramban:

csinos=iszonyatosan szexis és azonnal szívesen megdugnám

Csinos csaj az én értelmezésem szerint simán lehet akár formásan husis alkatú is (a szép arc pedig nem feltétel), de lehessen mondani rá - ahogy angol nyelvterületen annyira jellemző - hogy "hot chick". Csinos csajnak általában formás telt cicije, körte alakja és sportos popsija van.

Pl.: [link]

[link]

[link]

[link]


szép=klasszikus értelemben vett dekoratív csaj, aki nem is inkább szexuálisan, hanem emocionálisan hat rám

Szép alatt olyan lányt értek, akinek inkább az arca fog meg, mintsem a teste mozgatja meg a szexuális fantáziámat. Akár deszka vagy husis alkatú is lehet, a testalkat ebben az esetben csak másodlagos. Mindenesetre a szép csaj alatt tipikusan a babaarcú vagy egzotikus lányokat értem.

Pl.: [link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Szóval nagyon lesarkítva: csinos=szexis a teste, szép=vonzó az arca

De ez gyakran tényleg nem egyértelmű, mert a kettőnek sokféle kombinációja lehetséges. Ez alatt azt értem, hogyha a teste átlépi a jóízlés egy bizonyos határát, akkor arcra lehet bármilyen vonzó, nem fogom szépnek tartani. Vagy ha arc tekintetében már durván "zacskópozitív", akkor biztosan nem lesz számomra csinos, lehet bármilyen dögös alkatú.

2017. aug. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Csinos a lány, akinek a szájába lógnak a szép heréim. Így már érthető?
2017. aug. 28. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csinos, aki összességében szép. Szép, akinek az arca szép.
2017. aug. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez tényleg elég sokrétű. Én pl. tényleg úgy használom, mint akit lehurrogtak... tehát a csinos, az, aki alkathoz illően öltözik, jó az összkép, tudja, mi áll jól neki. A szép, aki emellé még effektíve szép is. Pl. egy nem túl szép arcú és alkatú nőre is mondom, hogy csinos, ha tudja, mi áll jól neki, szépen öltözik, van egy kellemes kisugárzása, jól kiemeli az előnyös részeket magán.
2017. aug. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Már kaptál elég választ. Keress rá a google-ban is.
2017. szept. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!