Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek bejönne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejönne egy antikapitalista pasi?

Figyelt kérdés

Ellenzem azt, hogy mindennek a pénzről kell szólnia és abba keresik a boldogságot ellenzem az állandó fogyasztást is, ami szennyezi a környezetet. Beszélhetnék még neoliberalizmus aljasságáról, kényszermunkákról, arról is, hogy állandóan nézni kell az időt, mert hát az idő pénz és sorolhatnám még a kapitalizmus bűneit.

Ilyen témáról nagyon szívesen beszélgetnék csak jó kérdés, hogy van e erre kereset. :)


2017. szept. 15. 08:58
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

#16 és #19 Örülök, hogy vannak még ilyen emberek. Imádom amikor a kapitalizmus ellen szólalok fel rögtön kommunistának titulálnak. Csak ez a két alternatíva létezik? Az a vicc az egészben, hogy valójában nem volt kommunizmus, amit a Marx leírt azokban semmit se valósítottak meg sőt félre is értelmezték és egy kizsákmányoló, véres államkapitalizmus született meg, ami mai napig fellelhető Észak-Koreában.

Nem csak azzal van a baj, hogy kizsákmányolják a szegényeket, hanem azzal is, hogy egy ember, ha nem találja meg az álmai munkáját addig kénytelen kényszermunkákat végezni, mert még nincs feltétel nélküli alapjövedelem és az oktatási is annyira rossz, hogy nem is csoda, ha az ember nem találja meg azt amiben jó lehet. Én amúgy a zöld baloldaliságot, szociáldemokratizmust és a Gúlyás Márton féle újbaloldaliságot támogatom.

Az meg, hogy mindent a verseny tart életbe csak egy duma, hogy ezzel kimagyarázzuk azt, hogy minden nagyon szupi, mézes mázos az egész élet. A valóság teljesen mást mutat. A verseny teszi tönkre az ember személyiségét és a lelkét. Az a baj, hogy a pszichopátia szexi lett a mai világban, az nem érdekel senkit, hogy mennyi embert lehúzott azzal, hogy meggazdagodjon, csak az a lényeg, hogy van neki. És igen szomorú az is, hogy sok diplomás embernek lövése sincs a világról és éli tovább a konzum zombi életét.

2017. szept. 15. 11:40
 22/27 anonim ***** válasza:
Na akkor a kérdésedre valaszt is kaptál mert rögtön két nő is válaszolt pozitívan.
2017. szept. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
#20 Nálam a színház még belefér, de moziba már nem szeretek járni, mert alig van értelmes film. Az egészséges fogyasztással semmi baj nincs én is kerülöm az olcsó párizsikat, de aki évente dobálja ki az újonnan megvett tv-jét vagy állandóan cseréli a kocsiját, félévente a telefonját és csak bulizásból áll az élete az nekem sok. Szerintem a legtartalmasabb időtöltés a természetben kirándulni, én valahogy sokkal jobban értékelem mint az állandó ivást, cigizést, szórakozást.
2017. szept. 15. 11:44
 24/27 Sunshinedoll ***** válasza:
Marxista-Leninista vagy? :D
2017. szept. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%

A dolog ketelu. Ha valaki evente autot vesz, akkor azzal munkat ad masoknak, akik abbol elnek.

Nem vagyok a pazarlas hive, de a Foldon ennel joval nagyobb problemak vannak, mint amirol irsz.


Apropo, a feltetel nelkuli alapjovedelmet ki allitja elo? Szoval teged tartsanak el, mig almaid munkajat meg nem talalod. Bar irtad, lusta vagy.


Kovesd a romakat, es mennye segijirt.

2017. szept. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Sunshinedoll ***** válasza:
67%

A föld legtöbb problémája a kapitalizmusból ered oh shit :DDD


A harmadik világ szegénysége, nyomora, a globalizáció, a globális felmelegedés, az éhezés, a szegénység, a környezetszennyezés, a népességnövekedés, a túltermelés, míg a világ másik végén asúlyos élemiszer és ivóvízhiány... ez mind a kapitalizmusra vezethető vissza.

A kapitalista rendszer évente milliókat öl meg de nem baj az, mert ha autót veszünk, akkor a minimálbérért güriző jóska semmirekellő főnöke vehet 8 yactot magának. :)))


Szal mi a komolyabb gond a kapitalizmusnál? Az, hogy a tinilányok túl sokszor használják a kutyás filtert?

2017. szept. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Nekem ott sántítana a dolog, hogy mindig gyanús, ha valaki valamilyen izmussal reklámozza magát, mintha ez valamilyen annyira értékes, érdekes és meghatározó dolog lenne, hogy önmagában "el tud adni" egy embert. Vagy ha nem reklám, hanem tényleg ennyire fontos része ez az életednek, az is gyanús.


Ahogy korábban is kérdezték: oké, és mit kezdesz ezzel? Mi van akkor, ha találkozol valakivel, aki szintén így gondolja? Ettől még nem fogtok összeilleni vagy összejönni, ez csak egy csepp a tengerben. Szóval nem igazán értem, hogy mit akarsz kihozni ebből az egészből.


>felébreszteni az embereket


Ez meg már kapásból konteó-kategóriába sorol, ami nálam piros zászló.

2017. szept. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!