Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Füvező pasi? Vélemény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Füvező pasi? Vélemény?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy fiúval pár napja. Elég sokat beszélgetünk, már-már komolyabb dolgokról is. Elmondta, hogy ő nagyon néha szív füves cigit, viszont én eléggé elítélem ezt a dolgot. Rossz érzés kerülget. Hozzáteszem, exem, akivel együtt is éltem egy elég hosszú, rossz viszonyban, mindig rejtegetett a lakásban egy kicsit, és állandóan feszült voltam miatta.

Teljesen szimpatikus a srác, meg minden, egyedül ez aggaszt.

Én nem próbáltam ki soha, és nem is akarom.

Bár elmondtam neki a véleményem erről, hogy nem nézem jó szemmel, kioktatás és kötekedés nélkül elfogadta.


Szerintetek számít ez valamit egy esetleges párkapcsolatban, vagy feleslegesen van rossz érzésem?


2017. szept. 1. 23:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Ha tényleg nagyon néha és nem függ rajta, akkor az semmi. Nem egy ismerősöm tolta huzamosabban és eltorzult a személyiségük valamelyest, aki csak néha élt vele, akár én is, annak nem. Ez nem kemény drog, olyasmi mint a pia, néha néha nem gond, de sűrűn bajos. Csak azért mondom, hogy nem kell ezen aggódni és ítélkezni. Azt meg te döntsd el, hogy ezen dolgok figyelembe vételével neked így jó-e vagy sem.
2017. szept. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Attól még nem lesz drogos hogy énte 2x szív egy dzsangát a spanokkal. Szerintem ez olyan dolog Nála ami felett szemet hunyhatsz nyugodtan. Ha nem nyilvánosan csinálja hanem lazul egyet otthon a haverokkal akkor semmi probléma. Kb. Mintha ittas lenne.
2017. szept. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
6%
Próbáld ki te is, nem olyan rossz az.
2017. szept. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Én abszolút nem füvezek és nekem is elég sok ellenérzésem van a dologgal kapcsolatban, de ha tényleg csak néha (az az éve kétszer szint, amit valamelyik válaszoló is említett) akkor nem csinálnék belőle gondot.
2017. szept. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Nekem vannak ilyen ismerőseim, egy párocska. A csaj vitte bele a palit, majdnem minden nap nyomják. Én évente 1-szer találkozom velük csak, de számomra feltűnt, hogy ..hogy is mondjam, debilek lettek picit..1-2éve még normálisabbak voltak. Ez emiatt lehet?? Vagy milyen tünetei vannak ha valaki nagyon rendszeresen csinálja és évekig? Múltkor a sütibe sütötte bele a csaj, a srác meg rosszul lett🙄
2017. szept. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%
Cigivel, piával, fűvel kapcsolatban zéró a toleranciám. Semmi szükség ezekre a normális élethez, de ugye ezt mindenki másképp ítéli meg. Aki akar, az felőlem éljen ezekkel a szerekkel, de nélkülem...
2017. szept. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem keress mást! Ha az előző kapcsolatodnál zavart, most is fog.
2017. szept. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

#5 igen ezt az összes olyan ismerősömön észre vettem aki kvázi napi szinten élt vele, elbutulás. A kulcs a mértékletesség, mint szinte a legtöbb dologgal kapcsolatban az életben.


Azért, mert anno zavart még ne mondj le róla most feltétlen, mert ha most megérted, hogy ez nem olyan nagy dolog, ha ténylegesen néha használja (évente max annyi alkalom amit a kezén meg tud számolni), annak nem lesz kb semmi hatása, akkor már nem is fog zavarni.

2017. szept. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%

#5

Majdnem napi szinten élünk vele a párommal, másfél éve, én csak azt vettem észre magunkon, hogy sokkal több dolog érdekel minket, sokkal többféle dolgot kibeszélünk, sokkal többféle dolgot csinálunk, aktívabbak vagyunk, gyakrabban járunk kultúrprogramokra.

Mondjuk mi napi 1-2 cigit tolunk el, nem egész nap szerteszét fetrengünk, az tényleg káros. Van ismerősöm, aki nagyon tehetséges, okos volt gyerekként, most pedig a semmiből él, mert elvette a normális életét a fű, az lett az első, a legfontosabb.


Amíg nem az a legelső dolog az életben, hanem csak egy pici plusz, addig szerintem nem gázos.


Kérdező, nem cseszegetésből, halál komolyan kérdezem: szoktál alkoholt fogyasztani? Akár csak ritkán?

2017. szept. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

Egy-két cigitől néha semmi baja nem lesz, annak még pozitív oldala is van.(Picit másként tekintesz a világra és a saját személyiségedre is, jó alkalom, hogy alternatív nézőpontokat is észrevehess és önvizsgálatnak sem utolsó.)

Napi szintű, nagy mennyiségű használat esetén elbutulás, beszűkült tudatállapot, érdektelenség, motiváció elvesztése, levertség stb..

2017. szept. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!