Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek bejönne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejönne egy antikapitalista pasi?

Figyelt kérdés

Ellenzem azt, hogy mindennek a pénzről kell szólnia és abba keresik a boldogságot ellenzem az állandó fogyasztást is, ami szennyezi a környezetet. Beszélhetnék még neoliberalizmus aljasságáról, kényszermunkákról, arról is, hogy állandóan nézni kell az időt, mert hát az idő pénz és sorolhatnám még a kapitalizmus bűneit.

Ilyen témáról nagyon szívesen beszélgetnék csak jó kérdés, hogy van e erre kereset. :)


2017. szept. 15. 08:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
57%
A lanyok tobbsege alapbol nem is erti a legtobb szot ezekben a mondatokban. Egyebkent meg kamaszkor utan gaz az ilyen lazadas. Tobb ertelme van arrol beszelni hogy mit tamogatsz es mit teszel erte. Senkit nem erdekel hogy mit ellenzel.
2017. szept. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Jobb lehajtott fejjel közlekedni és bólogatni, mint felébreszteni az embereket? Én ezt nem szeretem az emberekben, ha valami szar az ellen küzdeni kell és nem homokba dugni a fejünket.
2017. szept. 15. 09:07
 3/27 anonim ***** válasza:
77%

Igen a nők mind tudatlan senkik akik csak a glamur magazinból vett szavakat értik....

Kérdező ezzel nincs baj amit leírtál a kérdés miben változtat ez az életeden? Mert gondolom ezek szerint te nem hajszolod a pénzt és csak minimális mennyiségű tárgyat ételt veszel hogy csökkentsd a fogyasztást és hasonlók. Ebben az esetben nekem nem felelnél meg ha a nézeteiden túl normális életet élsz azzal nincs gond. Illetve kérdés mennyire viszed be ezeket a nézeteidet a mindennapokba. Rosszul lennék tőle ha egész nap a világ negatív dolgait ecsetelnéd amerre csak járunk.

Erre jó példa a párom. Tudom hogy rasszista (sajnos) de nem hangoztatja hogy így büdös cigány meg úgy büdös cigány meg golyót nekik stb. amit itt ott hallani csupán olykor ha beszélgetés közben eljön előadja a nézeteit és nyitunk egy vitát róla. Ezzel így nincs bajom ha egész nap a világmegváltó népirtó terveket kéne hallgatnom elhagynám. Minden azon múlik mennyire vagy szélsőséges.

2017. szept. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
36%
Ésszerűség.
2017. szept. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
#3 Nem vagyok szélsőséges, normális körülmények közt szoktam fogyasztani, nem a vásárlás az életem. Olyan nézetek ellen vagyok, hogy mindig kell valamit csinálni, mert ha sokat lustálkodsz akkor kirekesztünk. Szerintem alapjából véve, ha valaki lusta azzal semmi baj nincs, mert szerintem az lenne a helyes, ha akkor végezne valami tevékenységet amikor szeretne. Sajnos ahhoz, hogy megéljünk mindenképp bekell állnunk a munka sorába így az oké, hogy egy lány elvárja azt, hogy dolgozzak, ezzel semmi baj nincs. A baj ott kezdődik amikor állandóan csinálnom kéne valamit és ugráltat. Ezeket én nem látom szélsőségesnek én inkább az emberségesség mellett állok.
2017. szept. 15. 09:27
 6/27 anonim ***** válasza:

Elég érdekes én is ugyanezeket az elveket vallom. Csak az a baj, hogy hiába ellenzem a multikat a banki rendszert muszáj egyszerűen a részévé válni. Próbáltam magyar cégnek dolgozni de vagy átvertek, vagy nem éltem meg a fizetésből vagy pedig csődbe ment. Bankszámla nélkül kizárt elhelyezkedni hiába van törvénybe iktatva, hogy kérheted kp.-ban a fizetésed senki nem hajlandó rá. Amit én a magam részéről tenni tudok pl:

-Nem vásárolok fölösleges lomokat

-Nem támogatok a pénzemmel, hasztalan mozifilmeket, bizonyos márkákat, bizonyos áruházakat.

-csak a legminimálisabban használom a banki szolgáltatásokat. Fizetéskor bemegyek, leveszem a pénzem és kész.


Ez nem fukarság de nincs hatszáz ruhám csak annyi amennyire valóban szükségem van.

Sajnos a közember ennyit tehet nem többet.

Persze lehetne csatlakozni akármilyen szervezethez. És lehet, hogy már egy kicsit szélsőséges vagyok de ha jártas lennék az informatikában akkor simán csatlakoznék egy ilyen akár rebellisnek is mondható mozgalomhoz.

Sokat olvasok a témában, dokumentumfilmeket is szoktam nézni. Vannak persze teljes agymenések is. Mint hihetetlen magazin és társai bár azért abban is van olykor olyan cikk ami azért gondolkodóba ejti az ember lányát.

Szóval kérdésedre válaszolva igen, van még aki hasonlóképpen vélekedik. Bár megmondom őszintén eletemben nem volt olyan barátnőm akivel ezek akár töredékéről is lehett volna érdemben társalogni.


31/N

2017. szept. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
0%
Itt egy kommunista! Verjük meg!
2017. szept. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
94%
Nyugaton szinte az összes lány ilyen "feel the Bern" típusú, álszent antikapitalista. Keresgélj ott, lehetőleg a Starbucks-ban, iPhone-t nyomogatva, te, világ proletárja.
2017. szept. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, de kommunista "emberrel" nem bírom egy légtérben.

Max, ha éppen a villamosszékbe vezetik.

2017. szept. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Aki 20évesen nem kommunista annak nincs szíve, aki 30 évesen is az, annak meg nincs esze :)


Én már 38 vagyok és férfi, de azt gondolom, hogy ha nem ezzel eteted állandóan szíved választottját akkor nincs ezzel semmi gond. Sok nőnek még be is jön, ha nem szórod butaságokra a pénzt, csak arra ami tényleg szükséges. Meg persze rá :)

2017. szept. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!