Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek bejönne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejönne egy antikapitalista pasi?

Figyelt kérdés

Ellenzem azt, hogy mindennek a pénzről kell szólnia és abba keresik a boldogságot ellenzem az állandó fogyasztást is, ami szennyezi a környezetet. Beszélhetnék még neoliberalizmus aljasságáról, kényszermunkákról, arról is, hogy állandóan nézni kell az időt, mert hát az idő pénz és sorolhatnám még a kapitalizmus bűneit.

Ilyen témáról nagyon szívesen beszélgetnék csak jó kérdés, hogy van e erre kereset. :)


2017. szept. 15. 08:58
1 2 3
 11/27 AchromaticSmarties ***** válasza:
95%
Attól nem kommunista valaki, hogy kritikusan áll a kapitalizmushoz.
2017. szept. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
51%

Egyáltalán nem. Nem szeretnék önellátó lenni, és örülök, hogy hozzájuthatok azokhoz a dolgokhoz, amelyek régen maximum a gazdagok kiváltságai lehettek. Nem csak szép ruhákra gondolok itt, hanem mondjuk márkás, pigmentált ceruza - vagy vízfestékkészletre (szeretek rajzolni/festeni) vagy akár digitális rajztáblára, amin szintén kiélhetem a szenvedélyemet.


Ezenfelül - ú, mekkora lepontozás kapok - a világot a folytonos versengés viszi előre. Bizony, nagyon fontos a szabad verseny. Őszintén, ha csak az állam gyártana bizonyos terméket, tehát monopólium lenne, akkor törekednének arra, hogy a maximumot nyújtsák? Nem. Megfizethető áron adnák a terméket? Nem, hanem pofátlanul felemelnék az árát. Sokat fizetnél sz**ért.

Én nagyon élvezem úgy a világot, hogy az ember rá van kényszerítve a fejlődésre, és arra, hogy mindig egyre és egyre jobban nyújtson, különben szép lassan eltűnik a piacról.


Ez a világ ad teret a kreativitásnak és a tudás fejlesztésének, ezáltal teljesen rendben van. Aki pedig akar, és tesz is érte, az tud benne érvényesülni. ^^


21/L

2017. szept. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
54%

Bocsi, de nem. Nem birom az ilyen minden ellen lazadokat. Ha ennyire emberseges vagy, akkor ertelmetlen lazadas helyett valassz valami celt, karitariv szervezetet, utazz Indiaba, Afrikaba, vagy maradj otthon es segits az embereken.

Ja, de mint irtad, te lusta vagy.

Nem birom a kocsmai vilagmegvaltokat. Snassz.

2017. szept. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Éljen a Bölcs Vezér, hamarosan felszabadítani Magyar Népköztársaság!
2017. szept. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
22%
Ja értem! Dolgozol és annyi. Otthon meg csináljon mindenki amit akar. Ergo te nem mosogatsz, mosol, főzöl, raksz rendet, porszívózol mert nincs kedved. Világos. Nehogy már egy csaj ugráltasson hogy menjetek ide-oda, csináljatok valami "értelmeset".
2017. szept. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
95%

Azért engem valahogy dühít, hogy itt -állítólag több diplomás- embereknem ilyen homály van a fejükben. Az antiglobalizmus vagy az antikapitalizmus nem arról szól, hogy akkor vissza a gyökerekhez és a bótban csak egyfajta zokni vagy villanykörte van.

Arról szól, hogy a rendszer elnyomja a kisembert, kisvállakozást, agresszívan effektíve feji az embereket. Beléd plántáljak, hogy az életed egyetlen értelme a pénztermelés, mindig jobb kocsi, jobb kecó, jobb kütyü akármi. Ezzel van tele minden. Az emberi kapcsolatokre semmi hangsúly nincs fektetve. Az egyéni preferenciákra és igazából semmire ami nem pénzben mérhető. Menj tanulj többet, dolgozz többet, juss magasabb pozícióba, nagyobb hatalommal több pénz etc.

Én azt is értem ha valaki ezekben a dolgokban akar kiteljesedni viszont aki meg nem ebben látja élete értelmét mert mondjuk a jelenlegi fizetése a saját megélhetésére elég és nem a felhalmozás a célja az máris egy panel proletár, egy semmirekellő, egy kommunista(??). Ez a baj a kapitalizmussal. Nem pedig az, hogy meg lehet venni egy olyan festéket amit 30 éve Kádár apánk idejében nem lehetett megkapni.

Épp erről beszéltem a fentebbi kommentemben. Az emberek többségének fingja nincs a szó jelentéséről sem és félre magyarázzák, meg megszakértik úgy ahogy az a kicsit szűkös perspektívájuk által megengedett.

2017. szept. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
51%
Báháháháhá, egy olyan világban ahol minden a pénzről szól? Egynek se fogsz bejönni, mert így nem lesz potya-ajándék meg potya-minden tőled.
2017. szept. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Ellenzed és beszélgetsz róla. De az életmódodban ez miben nyilvánul meg? Nincs munkád és nem is keresel? Vega vagy? Turiból öltözöl? Politikus vagy? Százszor fontosabb az, hogy mit is csinálsz, mint az, hogy miről pofázol.
2017. szept. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
90%

Az, amit #16 vázolt, nekem pl nagyon szimpatikus hozzáállás, konkrétan az álompasim ilyen.

Édesapámon láttam anno, hogy mi lesz ebből, hogy a cél a jobb állás, több pénz... elérte mindkettőt, de elvesztette közben önmagát, annyiból állt az élete, hogy munka - alvás - munka - alvás, végig hozzáadva egy nagy adag stresszt...

Én ebből nem kérnék, nekem fontosabbak a személyes élmények, az, hogy jusson idő egymásra, és hogy ne legyünk túlhajszoltak.

A párommal mindketten olyan helyen dolgozunk, ahol magát a munkát szeretjük, és délután 4-kor lehúzzuk a rolót, szóval nem vagyunk túlhajtva. Nem keresünk milliókat, de nem is vágyunk rá. Sokkal boldogabbá tesz minket, hogy nyugiban csinálhatunk közös programokat, vagy akár csak pihizhetünk otthon - szüleimnek ez sose adatott meg a pénz utáni rohanásban.

2017. szept. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
A mértéktől függ. Én alapvetően igyekszem nem túl sokat fogyasztani, de szeretem szép dolgokkal körbevenni magam, nem elég nekem mindenből a legolcsóbb szar, szeretek eljárni színházba, moziba, tartalmas életet élni. És egy kapcsolatban ehhez is keresek partnert.
2017. szept. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!