Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik stílusú pasi jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik stílusú pasi jön be nektek csajok? És melyik stílusú csaj jön be nektek pasik?

Figyelt kérdés

1. Stílus: [link]


2. Stílus:

[link]


Csaj:

1. Stílus:

[link]


2. Stílus:

[link]


Melyik stílus jobb?


2017. szept. 6. 20:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Második pasi. De jobb lenne ha nem dohányozna:)

Egyik se jobb a másiknál, nekem a gyúrós fenegyerek stílus általában nem jön be, de ez nem jelenti azt hogy rosszabb lenne. Amúgy szerencse, hogy nem csak ez a kettő féle férfi létezik:D

2017. szept. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Tizenhármas ***** válasza:

Második srác lenne, de a cigeretta számomra visszataszító (elnézést azoktól akik dohányoznak, ízlések és pofonok, nektek meg én nem tetszenék ;D .

Bár egyik sem határozottan a stílusom, én inkább azt szeretem ha kicsit elegánsabb, egyedibb egy férfi stílusa :)

De a párom meg pont nem inges típus, hanem izomtrikós, és nem érdekel, szóval erről ennyit... :D

2017. szept. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Azért az 1. pasis képet nem nevezném stílusnak, mert egy láthatóan konditeremben készült kép van... nyilván az utcán nem félpucéran járkál kilógó alsógatyaszíjjal... a 2. stílusa szimpatikusabb, szeretem az elegáns dolgokat.
2017. szept. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!