Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én nem értem. Ilyenkor mi van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nem értem. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Ismerem a fiút már több, mint 2 éve.Azelőtt a volt osztálytársammal volt együtt majdnem 2 évig. Szakítottak, de msnen tartották a kapcsolatot. Amúgy még voltak közös ismerőseink, akikkel én nagyon sokat voltam és még vagyok is együtt..Az elmúlt 2 hónapban ő is sokat van kint velünk. Még mikor az első pár napban jött ki velünk, akkor mondta, hogy jobban nézek ki, mint régen. Ezt nem tudtam, hogy bóknak vegyem vagy minek..!? Utána felvettük egymást msnre, ott egyre többet beszéltünk. Már majdnem minden hétvégén kint vagyunk, de nem csak ketten.. Általában megbeszéljük, hogy találkozunk valahol, és ketten kihívunk mindenkit.. :) Múltkor " kiharcoltam ", hogy hazakísérjen.. Egy darabig bírkóztam vele, de közben megfogta a fenekem, meg, ha úgyvesszük meg is ölelt..

Utána másnap kérdezte msnen, hogy mi volt velem tegnap..

De, hogy amúgy jó volt..Sokszor " akad " össze a tekintetünk és akkor nézzük egymást egy kis ideig.. DE ami most a legjobban bezavart, hogy a volt barátnőjével beszélt msnen és arról, hogy ő még " szereti " meg ilyenek, ez volt a lényeg. De a lánynak van barátja már majdnem fél éve és nincs rossz kapcsolatuk..A fiúval én tegnap is úgyanígy elvoltam és tegnap is hazakísért..

Igaz hezitált, de elkísért a végén a kapuig :)

Egyszer megálltunk, hogy csak idáig kísért, megállt előttem és csak nézett..Én is néztem őt.. Egymás szemébe néztünk, de csak 30 mp.ig kb. , azt hittem megcsókol..

Igaz közben megszólaltam, hogy megyünk..?

Szerintem egyértelmű jeleket adok, hogy nekem tetszik, de most neki kéne lépni nem? vagy még nem heverte ki a régi kapcsolatát? ( de már volt több pár napos kapcsolata azóta és nekem mondta, hogy szeretne valami komolyabbat.. )

Mi a véleményetek erről az egészről? :)

16 és 17 évesek vagyunk.


2010. máj. 23. 11:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szija!


Szerintem ebben a helyzetben 2 választásod van :D:D

vagy csak vársz és barátságos leszel vele mint eddig :D

kicsit kezdesz felé közeledni,"véletlenül nem hívsz" haverokat :D

vagy előre beszéldd meg vele hogy szeretnéd ha csak ti ketten taliztok :D mert vannak dolgok amiket nem akarsz a haverok előtt beszélni vele...vagy vmit..ki találsz áldumával :D

vagy a másik választás, ha oda állsz elé és bevallod az érzéseidet meg mondod neki hogy benned megbízhat és bárikor segítesz neki:D

és mondd mge nkei hogy ha kell akkor hagysz nkei időt :D

hogy át gondolja mit is akar...

amugy ha te harcolod ki h kisérgessen...akkor előbb-utóbb ott fog hagyni...tudod a pasik szeretnek harcolni egy nőért...de nem úgy ha rákényszeríted magad :S

de fel a fejjel :D:D

innentől rajtad áll :D

2010. máj. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én a helyedben várnék egy kicsit. (csak egy pár napot)

Ha úgy látod, hogy kétes jeleket küld, akkor, a legközelebbi alkalomkor, mikor kettesben vtok, ne azt mondd neki, h bejön neked, hanem kérdezz rá bátran, hogy "Te figyelj, elég félreérthető jeleket küldesz, most akarsz vmit tőlem, v sem, mert nem igazán értem...?"

Lehet, h cinkes, de a pasiknál ez az egyetlen módja, hogy egyenes választ kapj...

De ez abszolult a te a döntésed. Meg akarod tudni, és tisztázni akarod egyszer és mindenkorra, vagy inkább élsz tovább bizonytalanban...

2010. máj. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az utolsó kettő nagyon hasznos volt számomra. :)

De másnak is köszönöm.

2010. máj. 25. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!