Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van 1 srác. és fogalmam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 srác. és fogalmam sincs, hogy mit akar tőlem. Egyik pillanatban olyan mintha szívesen megismerne közelebbről, másik pillanatban meg mint ha kb nem is érdekelném. Ilyenkor mi van? Nem értem.

Figyelt kérdés

Nem rég ismertem meg,kb 3 hónapja..felvettem msnen.Elkezdtünk beszélgetni..és kicsit kérdezgettem,hogy hogy áll a csajokkal..stb...

Láttam,hogy már régebb óta nincs bnője...mert sokszor néztem a myvipjét,mert nagyon tetszik.És most elhatároztam,hogy felveszem msnre.Mondta,hogy ő szeret küzdeni a lányokért..és utálja ha nyomulnak rá...(rögötön gondoltam,h akk én itt elvágtam magam,mert én vettem fel msnre)beszélgettünk tovább..megbeszéltük,hogy találkozunk és edzünk picit,mert ő nagyon sokat foglalkozik magával,és más programot ki sem mertem találni.Ő beleegyezett...felajánlotta,hogy ha akarom megtanít szaltózni..stb.....rá pár napra levittük sétálni a görényem..utána rá pár napra az ő kutyáját..aztán ideges voltam egyik este..és irtam neki,hogy lemegyek sétálni..és mondta,h ha gondolom,elkísér..mondtam hogy benne vagyok.

Párszor megdícsért hogy nagyon szép vagyok,jófej vok..és mondta h legalább én nem nyomulok mint a többi csaj..stb...(ez az az oldala,amikor foglalkozik velem)

A másik oldala az amikor simán 1 haverként kezel..vagy még annyi se...msn en mindig én irtam rá,és amikor taliztunk megmondtam,h jolenne ha ő is rámírna,mert eléggé hülyén érzem magam,hogy mindig csak én írok rá.

Azóta rámszokott írni..bár nem sűrűn,de legalább rámír:D

Azt szeretném,hogy összejöjjünk..de kevés esélyt látok rá..ha tetszek neki,meg minden,akkor miért nem kezdeményez?Vagy miért bánik velem haverként?


2009. máj. 3. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ö az atitpus aki szeretia nöket meghoditani,aza jo neki ah küzdenie kelle gy nöért. nme késö még szerintem,csak ne foglalkozz vele annyit mint eddig,mintha nme is érdekelne.msn -en ne irj rá,majd ir ha akar,és ne hivd el sehová magaddal.majd észbe kap,és ha nem futsz utánna érdekelni fogod.
2009. máj. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek az elsővel, és még annyi, hogy túlreagálod a dolgokat. próbálj meg ne mindig rá gondolni, mert ha bármi pici rossz jelet kapsz, akkor túlreagálod és azt hiszed h nem kellesz neki stb...na éld bele magad nagyon se a pozitív dolgokba se a negatívokba! én is így voltam vele:)


sok sikert!

15/F

2009. máj. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen:) hát...eddig ezt próbáltam,hogy nem foglalkozok vele,és rám is írt...de van 1-2 olyan megszólalása,hogy még az élettől is elmegy a kedvem:D...és igen..ő az a típus aki imádja meghódítani a lányokat..olyan mintha beleszerettem volna,vagy nem is tudom..de már most imádom..pedig csak párszor találkoztunk...
2009. máj. 3. 15:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy MSN-en nem tudja kifejezni magaát :) :P

De szerintem teccel neki vagy több :)

2009. máj. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!