Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyenkor mi van? Nem értem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van? Nem értem. Segítség! [többi lenn]

Figyelt kérdés
Szóval az iskolában van egy fiú aki tetszik, és hát volt egy csomószor, hogy néztem meg néha ő is. Barátnőm ismeri és múltkor mondta neki hogy feltétlen oda kell mennie valakihez [aki én vagyok csak név nélkül mondta neki] erre ő azt válaszolta, hogy tudja hogy hozzám és majd szünetben odajön. Nem jött oda szünetben de barátnőmnek azt mondta, hogy igen. Aztán amikor a folyosón mentem pont jött szembe és azt üvöltötte h "Undorító" .:S Mostanában meg folyamatosan és csomószor néz.:S És hát nem nagyon értem, hogy most ilyenkor mi van.:S Szerintetek?
2010. márc. 6. 22:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
beszari a kölök és kész de sztem akar vmit
2010. márc. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Igy van, tetszel neki, de nem mert odamenni hozzad.

Mar csak nehany ev es hatha eleg nagyfiu lesz ahhoz, hogy ha veled akar talalkozni, azt neked mondja el es ne a baratnodnel jojjon hatulrol... celozgatva rad...

2010. márc. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
de barátnőm mondta neki hogy oda kell jönnie. erre ő [mármint a srác] válaszolta hogy tudja hogy hozzám.
2010. márc. 7. 00:07
 4/14 anonim ***** válasza:

Most hány évesek vagyok? Mi ez a dedós színvonal?

A barátnőd mondja meg neki, hogy neki oda kéne mennie hozzád??


Nem ő akar magától odamenni?

Akkor most ki akar a másiktól és mit?


Kiderül a végén, hogy ti néztétek ki a srácot és most ráerőltetitek, hogy menjen oda hozzád?

2010. márc. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

-__-"

barátnőm ismeri a gyereket és látta h nézzük egymást és mondta, hogy akkor jöjjön oda hozzám de nem jött. Most ezen mit nehéz felfogni?:'O

nem fogom magam ráeröltetni. de ha nem tetszem neki akkor inkább mondja meg és ne üvöltözzön a folyosón.

2010. márc. 8. 07:22
 6/14 anonim ***** válasza:

Tehát tény: Nem akart odamenni hozzád a srác!

Pusztán nézett.

A többi a barátnőd agyából pattant ki. Nem ő mondta, hogy oda szeretne menni hozzád.


Azért menjen oda hozzád, hogy megmondja, nem tetszel neki?

Na ezt te sem gondolod komolyan.

Szerintem te vagy már annyira odáig érte, hogy mindegy lenne már neked mit mond, csak szeretnéd ha odamenne hozzád!


Akkor inkább menj te oda hozzá!

2010. márc. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

köszönöm h közölted velem hogy mit is szeretnék.:'D

demost komolyan az a megoldás h üvöltözik a folyosón. hát jó nekem tulajdonképpen mindegy.

2010. márc. 9. 07:11
 8/14 anonim ***** válasza:

Latom bele vagy zúgva... :D


Hajrá, próbáld meg valahogy elérni, hogy tudjatok beszélgetni, vagy véletlen együtt ebédeljetek, stb.

Addig meg cserkészd be, szemezz vele még,ha úgy látod tetszik neki a dolog, kacsints rá, mit tudom én...

Van esélyed! csak még kis idő kell neki, hogy a srác is már így vágyakozzon utánad, és már várja az alkalmat, amikor újra láthat...

2010. márc. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Ricsi0503 válasza:

Szerintem meg hanyaold egy ideig.

Akkor majd észbekap vagy nem..

ha gen akkor vaóban tetszel neki ha nem akkor meg soha nem is tetszettél szerintem:)

2010. márc. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
de én ezt nem értem... minek kiabált olyat h undorító??:D
2010. márc. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!