Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » én már nem értem ilyenkor mivan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

én már nem értem ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés
Van egy fiú szinte mindig együtt vagyunk , együtt megyünk suliba együtt jövünk haza szünetekben is együtt vagyunk. csokit vesz nekem minden nap beszélük msn-en.ha szeretne valamit miért nem hív el? mert tudom hogy szeretne csak.. nem értem miért nem mondja hogy menjük el vhova ha én is szeretnék. szerintetek ilyenkor mit tegyek?
2010. jún. 1. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Fél, nem akar csalódni, azaz, az elutasítástól, lehetnél kicsit egyértelműbb!
2010. jún. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen gátlásos.Nem meri,mert nem veszi a jelzéseidet,hogy szeretnéd.Vagy nincsenek is jelzéseid???Ha barátok vagytok,Te miért nem hívhatod el bárhova??
2010. jún. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Mióta megy ez? Lehet, hogy félénk, vagy csak nem biztos a dolgában. Küldj neki jeleket, hogy neked is bejön, célozgass arra, h kettesben is talizhatnátok.

Szurkolok nektek! ;)

2010. jún. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
küldök jelzéseket és veszi is a lapot szerintem mert egyre jobban közeledik csak..nem mer vagy nem tudom . én 16 ő 17 kb 2-3 hete járunk együtt ketten suliba meg haza.annyira boldog vagyok annyira aranyos. Volt olyan h volt egy nagy pad ketten ültünk rajta és kb fél centi nem volt köztünk és picit csend lett és megszólal hogy annyira szép vagy és meg kb ott olvadtam el:$
2010. jún. 1. 20:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Nah hát akkor biztosan tetszel neki:) Várj még egy pár hetet, lehet, hogy csak így akar minél jobban meghódítani:D Ha még mindig nem hív el, akkor hívd el te randizni, mert végülis ezek után szerintem már nem lesz baj(:

Hajrá!(:

előző voltam

2010. jún. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ha tudod, hogy bejössz neki, és nem hív el, akkor hívd el te, mert lehet h csak nem mer.. ha jóba vagytok, akkor te is elhívhatod szerintem, vagy gyere el velem valahová.. xD
2010. jún. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

jó elmegyekXD

2010. jún. 2. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!