Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet vagy hülyeség lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet vagy hülyeség lenne randi előtt inni?

Figyelt kérdés

Röviden: Randiztam egy lánnyal, nem sikerült nagyon jól (eléggé rágörcsöltünk mindketten), de lesz még egy (ha ez se jön össze, akkor az utolsó). Nekem tetszik a lány, de félek, hogy megint rágörcsölök majd, és

Arra gondoltam, hogy megiszom 1 deci vodkát, hogy kicsit oldja a gátlásaimat (utána pedig elrágok pár rágót, hogy véletlenül se érezzen semmit). Sokat nem veszíthetek, mint mondtam, eddig amúgy se állunk túl jól.

Mit gondoltok, jó ötlet? Csinált-e már valaki ilyesmit, és ha igen, mi lett a vége, segített-e az alkohol?



2017. jún. 16. 21:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, az ital felold, önmagadat tudod adni, nem görcsölsz annyira rá. Nem véletlenül hogy az emberek nagy része "bulizni" (csajozni pasizni) jár alkoholtartalmú italokat árusító "szórakozó" (párkereső) helyekre.
2017. júl. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom. En probaltam.. 3 feles vodkat megittam, fogat mostam+ teletomtem magam ragoval. Talalkoztunk, adtunk 2 puszit egymasnak. Direkt nem vettem levegot sem. Elso kérdése : "ittal, mi?". Bevallottam, onnantol meg is halt a buli.
2017. júl. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Diavolino44 ***** válasza:

Szerintem is igyatok ketten, ha mindenkepp alkohol akarod segitsegul hivni. Amugy nekem ez az uljunk be egy kavera dolog nem szokott osszejonni. Mindig tervezek valami tevekenyseget. Pl bowling, allatkert, kutyasetaltatas, kirandulas, biliard. Moziba ne menjetek. lehet bogracsolni hust sutni valahol a szabadban.


Figyelj volt egy baratnom, akivel az eg vilagon semmirol nem tudtunk beszelgetni az elejen, kulonbozoek voltunk. O is csendesebb en is inkabb az. Ha a hagyomanyos randikba biztam volna, akkor semmi nem lett volna belole. 5 evig voltunk egyutt.

2017. júl. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!