Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet vagy hülyeség lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet vagy hülyeség lenne randi előtt inni?

Figyelt kérdés

Röviden: Randiztam egy lánnyal, nem sikerült nagyon jól (eléggé rágörcsöltünk mindketten), de lesz még egy (ha ez se jön össze, akkor az utolsó). Nekem tetszik a lány, de félek, hogy megint rágörcsölök majd, és

Arra gondoltam, hogy megiszom 1 deci vodkát, hogy kicsit oldja a gátlásaimat (utána pedig elrágok pár rágót, hogy véletlenül se érezzen semmit). Sokat nem veszíthetek, mint mondtam, eddig amúgy se állunk túl jól.

Mit gondoltok, jó ötlet? Csinált-e már valaki ilyesmit, és ha igen, mi lett a vége, segített-e az alkohol?



2017. jún. 16. 21:53
1 2
 1/13 anonim válasza:
6%
Előző csajom ittas állapotban úgy szedtem fel, hogy észre se vette rajta, hogy piáltam... Nem seggrészeegre kell inni magad, csak egy keveset a lazuláshoz.
2017. jún. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1 deci vodkától nem is leszek seggrészeg, ittam már többet is úgy, hogy nem voltam az. :)
2017. jún. 16. 21:56
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Teljesen rossz ötlet!


Inkább beszéld meg vele, hogy üljetek be valahova egy italra. Iszol egy-két pohár bort te is, ő is, és oldódtok.


De randira spiccesen odaállítani ultramegagiga gáz.

2017. jún. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3: Ő nem szokott inni. Nekem meg ennyitől semmi bajom nem lesz. (Jó, lehet, hogy csak egy felest kéne. :D)
2017. jún. 16. 21:58
 5/13 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem egy feles bőven elég, ami azért kicsit oldottabá tesz, de még spiccesnek se vagy mondható tőle. Azt mondom, hogy ezzel nem veszíthetsz.
2017. jún. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed segít, én is a felesre szavazok. Azt viszont ne felejtsd el, hogy amit te megiszol, attól a lány még nem lesz oldottabb. Hajrá:)

30/f

2017. jún. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

Ha másodszorra is randizik, akkor van egy kis esélyed nála.


Szerintem többet veszíthetsz, ha iszol. Lehet, hogy hirtelen visszataszító lesz a lehelleted.


Nem kell rágörcsölni, ugyanis nem tudod elrontani, Mindazt, amit mutataz magadból, az te vagy. Ez vagy kell neki, vagy nem. Ha nem, akkor jobb is, mert úgysem működne. Ha meg igen, akkor nyertél.


Élvezd a társaságát, tegyél róla, hogy ő is élvezze a tiédet. Ismerje meg az érdekes oldaladat.

2017. jún. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Sztem nem jo otlet. A rago nem fogja elnyomni az alkohol illatat teljesen..

es rogton azon kezdenek agyalni:vajon alkesz? napkozben is iszik es igy jon randira? vagy ilyen ronda vagyok?

2017. jún. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

7: Hidd el, tudom, hogy kevés az esély.


8: A vodkának nincs olyan erős szaga, ha egy egész csomag rágót elrágok, nem fog semmit érezni. :)

2017. jún. 17. 10:05
 10/13 anonim ***** válasza:
Csinald meg es meseld el. Barmi is lesz, mi csak okulhatunk belole.
2017. jún. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!