Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szerintem egy szánalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem egy szánalmas tapló? KÉRLEK VÉLEMÉNYT!

Figyelt kérdés

Kérlek nyugtassatok meg hogy nem velem van a baj:)

Egy tök átlagos lány vagyok, nem vagyok csúnya, de szépnek se tartom magam. Értelmes vagyok meg minden. Szimpatikus lett egy fiú, ezért bejelöltem myvipen, ő szépen visszajelölt, felvettem msnre, mivel ki van neki írva, hogy aki meg akarja ismerni bátran vegye fel, erre ő elutasította a felkérést. Persze, ez nem derült ki rögtön ezért megkértem mást hogy vegye fel, de azt a felkérést egyből elfogadta. Csak én gondolom úgy hogy elég taplóság volt tőle, hogy még csak esélyt sem adott hogy megismerjük egymást? :D A fiú se valami főnyeremény, elég kevés haverja van, meg a lányoknak is rossz a véleményük róla, szóval most kábé ott tartok hogy megtiszteltetésnek vehette volna hogy meg akartam vele ismerkedni. Eddig szimpi volt most meg úgy gondolom, hogy egy bunkó paraszt, mivel én még egy felkérést sem utasítottam vissza, pedig nem is reklámozom sehol az msn címem :D Szerintetek jogos, hogy most ezt gondolom róla? :D


2010. máj. 17. 23:19
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
13:48as és az első pár válasz ütős, és jogos :D:D
2010. máj. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

13:49 vagyok

20 éves vagyok.:)

2010. máj. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

én nemsokára leszek 20 éves...


14:08 én inkább nem mondanék véleményt a válaszodról, mert én segíteni járok ide, vagy tanácsot kérni, nem oltogatni :D

2010. máj. 18. 14:12
 34/38 anonim ***** válasza:
39%
Egyébként szerintem jogos hogy ezt gondolod róla, ne foglalkozz az ilyenekkel, nem érdemelnek meg téged.
2010. máj. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
köszi, legalább tudom hogy vannak normális emberek is, szóval nincs minden veszve
2010. máj. 18. 14:19
 36/38 anonim ***** válasza:

Hát ha azt írta, hogy aki meg akarja ismerni, az vegye fel, akkor tényleg illett volna elfogadnia.

Nem esnék olyan túlzásokba, hogy bunkó paraszt meg szánalmas tapló, nevezzük kicsit faragatlannak :)

Szerintem ne emészd magad rajta, ne gyűlölködj, magadban könyveld el, hogy "oké, akkor nem ismerem meg". Nem nyertél új barátságot, de nem is veszítettél semmit.

2010. máj. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Te vagy a tapló.
2010. máj. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
akkor legalább van valami közös benned meg bennem ;)
2010. máj. 18. 23:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!