Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szerintem egy szánalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem egy szánalmas tapló? KÉRLEK VÉLEMÉNYT!

Figyelt kérdés

Kérlek nyugtassatok meg hogy nem velem van a baj:)

Egy tök átlagos lány vagyok, nem vagyok csúnya, de szépnek se tartom magam. Értelmes vagyok meg minden. Szimpatikus lett egy fiú, ezért bejelöltem myvipen, ő szépen visszajelölt, felvettem msnre, mivel ki van neki írva, hogy aki meg akarja ismerni bátran vegye fel, erre ő elutasította a felkérést. Persze, ez nem derült ki rögtön ezért megkértem mást hogy vegye fel, de azt a felkérést egyből elfogadta. Csak én gondolom úgy hogy elég taplóság volt tőle, hogy még csak esélyt sem adott hogy megismerjük egymást? :D A fiú se valami főnyeremény, elég kevés haverja van, meg a lányoknak is rossz a véleményük róla, szóval most kábé ott tartok hogy megtiszteltetésnek vehette volna hogy meg akartam vele ismerkedni. Eddig szimpi volt most meg úgy gondolom, hogy egy bunkó paraszt, mivel én még egy felkérést sem utasítottam vissza, pedig nem is reklámozom sehol az msn címem :D Szerintetek jogos, hogy most ezt gondolom róla? :D


2010. máj. 17. 23:19
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
78%

nem tetszel neki, elutasított, de most ezért mért tapló???



ha oda jönne hozzád a világ legrandább férfija fingva kezek nélkül, és te elutasítod, akkor te is tapló vagy?

2010. máj. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
82%
szerintem mind a ketten szánalmasak vagytok
2010. máj. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
75%
Második, ez tömény volt, és ütős. :)
2010. máj. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
71%
de 2.-nak igaza is van
2010. máj. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
80%
Nem volt köteles megerősíteni a felkérést.
2010. máj. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem lehet ez simán félreértés is, nem? Lehet hogy épp rossz passzban volt, mikor nem vett fel az msn-re vagy épp a tesója ült a gép előtt, és a nem-re kattintott.. de az is lehet, hogy elgépelted az msn címét, és nem is kapta meg ?
2010. máj. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
67%

"Értelmes vagyok meg minden."


Inkább minden, mint értelmes, bocs.

2010. máj. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

egyébként kicsikét más a helyzet mint amire ti gondoltok. mivel nem csak ennyi volt hogy bejelöltem utána meg felvettem. mivel miután felvettem rá egy napra láttam őt, és hát rámnézett és rám mosolygott, meg volt hogy egy buszra szálltunk és akkor délután megnézte a myvipem... de bocs, ha megkedveltem őt, mert arra gondoltam hogy esetleg neki is szimpi vagyok ha már így viselkedik...


jól írtam be a címét, és nem tudom lehet-e ez félreértés, mert én nem gondoltam volna ezt erről a srácról... de inkább már nem akarok annyira naiv lenni hogy ez csak egy félreértés, még ha tök úgy is jött le hogy kedvel xD

2010. máj. 17. 23:29
 9/38 anonim ***** válasza:
77%
2010. máj. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
93%
szegény srác miért szánalmas? ti felvennétek ezt a csajt?
2010. máj. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!