Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szerintem egy szánalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem egy szánalmas tapló? KÉRLEK VÉLEMÉNYT!

Figyelt kérdés

Kérlek nyugtassatok meg hogy nem velem van a baj:)

Egy tök átlagos lány vagyok, nem vagyok csúnya, de szépnek se tartom magam. Értelmes vagyok meg minden. Szimpatikus lett egy fiú, ezért bejelöltem myvipen, ő szépen visszajelölt, felvettem msnre, mivel ki van neki írva, hogy aki meg akarja ismerni bátran vegye fel, erre ő elutasította a felkérést. Persze, ez nem derült ki rögtön ezért megkértem mást hogy vegye fel, de azt a felkérést egyből elfogadta. Csak én gondolom úgy hogy elég taplóság volt tőle, hogy még csak esélyt sem adott hogy megismerjük egymást? :D A fiú se valami főnyeremény, elég kevés haverja van, meg a lányoknak is rossz a véleményük róla, szóval most kábé ott tartok hogy megtiszteltetésnek vehette volna hogy meg akartam vele ismerkedni. Eddig szimpi volt most meg úgy gondolom, hogy egy bunkó paraszt, mivel én még egy felkérést sem utasítottam vissza, pedig nem is reklámozom sehol az msn címem :D Szerintetek jogos, hogy most ezt gondolom róla? :D


2010. máj. 17. 23:19
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Nem gondolod, hogy a srác "megijedt", és nem mert felvenni, mert: "úristen most mit fogok mondani, írni neki" gondolattal küzdött? Ezért nem bunkó. Próbálkozz és ha végképp nem reagál, keress mást.
2010. máj. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
94%
b*szki, ezek a májvipen fészbukon iwiwen bejlelölöm, emesenen felveszem, belezúgok online történetek a legszánalmasabbak
2010. máj. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem eleinte elutasította az msn-en hogy felvegyen partnernek, de később amikor megkérted elfogadta. Ugye??? Mert ha igen simán lehet hogy valamit csinált pont, és a felugtó ablakot meg sem nézte csak lemégsézte. Ilyen velem is volt már. Szerintem nem akart bunkó lenni, csak félreértés volt.
2010. máj. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

hmm nem fogadta el azóta sem

egyébként tudom hogy szánalmasnak gondoltok most engem és én is annak érzem magam, meg is bántam hogy kiírtam ezt a kérdést de én nagyon elkeseredtem, mert akár hiszitek akár nem ez a fiú álltatott engem, és nem hinném, hogy csak én éreztem így... és igen, még most is szeretném elhinni hogy csak tévedés volt, de nem akarok ennyire naiv lenni...

2010. máj. 17. 23:56
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha személyesen is adott jeleket akkor visszavonom amit írtam...h nem csoda h nem vett fel, de akkor beleírhatad volna alapból, mert elég lényeges. Így azt mondom h tényleg véletlenül lenyomta, vagy vmi baki történt.
2010. máj. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

jólvanna azért nem kell teljesen összetörni, inkább nem szóltam egy szót sem... De legközelebb élőben pasizz, menjetek el szórakozni haverokkal... és ha van rá mód, ne az interneten próbáljátok kiismerni egymást a kiszemelttel.

Sok sikert a vadászathoz!

2010. máj. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
ne haragudjatok...
2010. máj. 18. 00:09
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
Szegény lány! Miért kell bántani? Én megértem, hogy ez milyen érzés! Szerintem hagyd a srácot a fenébe. Igaz, szíve joga eldönteni, kit vesz fel msnre, de ha hitegetett, akkor tényleg csúnya dolog volt tőle.
2010. máj. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

te figyelj már, most miért haragudna bárki is?

csak leírtam, hogy máskor máshogy pasizz, hidd el, úgy sokkal hatásosabb lesz, tuti :) nna, ne keseregj mááár

2010. máj. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
köszi, csak nem vagyok az a bulizós fajta, meg az a pasizós sem, ezt a fiút sem vettem volna fel soha az életbe ha nem éreztem volna úgy hogy kedvel engem, mivel még soha nem kezdeményeztem ezelőtt, dehát most is kár volt...
2010. máj. 18. 00:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!