Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szerintem egy szánalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem egy szánalmas tapló? KÉRLEK VÉLEMÉNYT!

Figyelt kérdés

Kérlek nyugtassatok meg hogy nem velem van a baj:)

Egy tök átlagos lány vagyok, nem vagyok csúnya, de szépnek se tartom magam. Értelmes vagyok meg minden. Szimpatikus lett egy fiú, ezért bejelöltem myvipen, ő szépen visszajelölt, felvettem msnre, mivel ki van neki írva, hogy aki meg akarja ismerni bátran vegye fel, erre ő elutasította a felkérést. Persze, ez nem derült ki rögtön ezért megkértem mást hogy vegye fel, de azt a felkérést egyből elfogadta. Csak én gondolom úgy hogy elég taplóság volt tőle, hogy még csak esélyt sem adott hogy megismerjük egymást? :D A fiú se valami főnyeremény, elég kevés haverja van, meg a lányoknak is rossz a véleményük róla, szóval most kábé ott tartok hogy megtiszteltetésnek vehette volna hogy meg akartam vele ismerkedni. Eddig szimpi volt most meg úgy gondolom, hogy egy bunkó paraszt, mivel én még egy felkérést sem utasítottam vissza, pedig nem is reklámozom sehol az msn címem :D Szerintetek jogos, hogy most ezt gondolom róla? :D


2010. máj. 17. 23:19
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
13%
veled van a baj
2010. máj. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
92%

Nincs veled semmi baj! Butaság volt ide írnod, mert sok a rossz indulatú ember, aki kihasználja az oldal anonimitását, és úgy szól be, ahogy akar.

Javaslom ne olvasd a többi választ:) Beszéld meg egy barátnőddel inkább.

2010. máj. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
85%

Na, nem kell azért elkeseredni!

De azért nem ő hitegetett, inkább te hitegetted magadat, nem igaz?

Szóval nem kell letaplózni senkit sem, amíg nem is beszéltél vele, amíg nem ismered, mert akkor te tűnhetsz a taplónak!


Ne félj, majd inkább olyan srácra tartogasd a "könnyeidet", aki felvesz az msn-re is, meg aki meg akar ismerni téged, stb... mi lesz veled, ha valaki tényleg majd jár veled, akár hónapokig, meg hiteget, aztán mégis egyszer otthagy?? mert sajnos ilyenek is előfordulnak mindenkivel életében, és azt is túl kell majd élni...

Erősödjél "megfele"!!! ;)

2010. máj. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

A dolog egyszerű. Felejtsd el a MSN, facebook, iwiw bejelölgetést, és ha megint találkoztok, menj oda hozzá, és beszélj neki (persze ha még érdekel). Úgy gondolom többre értékeli majd, ha nem online keresed. Ugyanis valószínű, hogy nem tudja mit csináljon, mivel még nem volt kapcsolata semmilyen nővel sem.

Az hogy beszélsz vele, és elutasít még mindig jobb, mintha online várnál rá mondjuk fél évet.

2010. máj. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
köszi hogy válaszoltatok :)
2010. máj. 18. 12:11
 26/38 anonim ***** válasza:
35%
Ezt úgy bírom, sok parasztot felvesznek msnre aki le sem szarja őket, én aki kedves, jó fej vagyok meg senki nem vesz fel:D Pedig nem utasítok el soha senkit.
2010. máj. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
akkor téged kellett volna felvennelek xD
2010. máj. 18. 13:35
 28/38 anonim ***** válasza:
70%
Úristen! Nem vett fel MSN-re! Ez a hét főbűntől is nagyobb bűn! Jaj! Most mi lesz! Hol a pengém! Úristen! Nem vett fel MSN-re :'( Brühühühühü
2010. máj. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
13:33vagyok, hát lehet:D
2010. máj. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
hány éves vagy? xD
2010. máj. 18. 14:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!