Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akarhat tőlem ez a férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem ez a férfi?

Figyelt kérdés
Megismertem az interneten egy férfit, egy percig sem titkolta, hogy felesége és gyerekei vannak, de ismerkedtünk. Az ország másik végében él, de már 2x eljött hozzám, semmi testiség nem volt, csak ebédeltünk, autóztunk, vásároltunk. Mindig kérdezem tőle, hogy mit is akar ebből kihozni? A válasza mindig az, hogy maga sem tudja, de úgy érzi, sokat vesztünk, ha abbahagyjuk az ismerkedést... Ráadásul nem is egy korosztály vagyunk, ő már 40 éves, én pedig 20 vagyok.
2017. máj. 10. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Vagy egy h.lye troll vagy, vagy ennyire h..lye kis éretlen p..csa vagy.


Mikor egyértelműen kijelentette, hogy felesége és gyerekei vannak, akkor te miért folytattad vele a beszélgetést?


Ki is itt tulajdonképpen a hibás? Te, mert folytattad az egészet, és még te kérdezed, hogy neki mik a szándékai. És neked mik a szándékaid vele kapcsolatban, ami miatt folytatod vele ezt a kapcsolatot?

2017. máj. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A pasi a hibás, de mindegy. Idősebb, házas ...

A kérdés az, hogy te minek állsz a vén kujonnal

2017. máj. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2


és, mi van, ha idős és házas? de ha elküldöm a jó büdös francba, hogy szórakozzon inkább mással, akkor meg kapcsolat se jön szóba ilyen téren.


viszont, ha már veszem a lapot, foglalkozom vele, találkozok is ráadásul, akkor tulajdonképpen ki is a hibás? jó, akkor fogalmazzunk úgy, hogy mind a két fél az.


azonban, ha nálam próbálkoznak, attól még nekem nem kötelező vele szóba elegyedni.

2017. máj. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szeretőt akar,vajon mit akarna?
2017. máj. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!