Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miből lehet megtudni mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet megtudni mit akarhat egy férfi a többedik randi után?

Figyelt kérdés

Tehát találkoztunk már párszor azonkívül neten nem sokat beszélünk, nem túl aktív és alig keres, csak ha ráér szól hogy találkozzunk. A randik jól mentek, gondolom részéről is. Mégis most sem tudom megmondani, mit akarhat tőlem.


Nálatok ez magától jön, rá kell kérdezni, vagy megmondja esetleg?


Szívesen fogadom tapasztaltabbak tippjeit, köszi! :)


2017. ápr. 29. 23:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Te mit akarsz tőle?

Szerintem az a legegyenesebb, ha megkérdezed tőle.

2017. ápr. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én komolyat. De mindig vártam hogy mond valamit. Nem hogy szerelmet valljon, csak pl hogy jól érzi magát velem szeretne újra látni, ilyenek
2017. ápr. 29. 23:44
 3/14 anonim ***** válasza:
:))téged is meg kell kérni,hogy jàrjàl valakivel? Egyszer egy làny azért ràzott le mert nem kérdeztem meg tőle. Én úgy tartom jónak,ha két ember jól érzi magàt együtt akkor (mert szereti jól érezni magàt) keresi egymás tàrsasàgàt. Tehát adfig találkozgatnak még elcsattan a csók, .....szex lesz.
2017. ápr. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az megvolt, csak azt nem tudom, a jövőben mit akar
2017. ápr. 30. 00:14
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg tőle:) amúgy nem fogsz rá választ kapni
2017. ápr. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Talàn nem àrtana kommunikàlni, megkérdezni. Ha nem nagyon keres, nem aktív, lehet, hogy csak laza szexkapcsolatot akar, te meg feleslegesen reménykedsz. Èn anno az első randi utàn( volt csók), ràkérdeztem mikor még aznap éjjel neten beszéltünk, mert azonnal keresett miutàn hazaért. Azt mondta hatàrozottan, hogy szeretne komoly kapcsolatot. Ő természetesnek vette az első randitól, hogy mi együtt vagyunk. Nekem voltak nem egyértelmű tapasztalataim koràbbi pasikkal kapcsolatban, így nem voltam benne biztos mit akar, amíg rà nem kérdeztem. A 3. randinkon feküdtünk le először, azóta pedig a férjem. 7 ève vagyunk együtt:)
2017. ápr. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt soha egyértelmű... számomra az az evidens, hogyha valakivel az első csók elcsattan, akkor egy pár vagyunk, de a pasik többsége számára nem. volt egy fiú, akivel 3. hete találkozgattam kb. minden nap, az ember magától értetődőnek venné, hogy ez kapcsolat kezdete, szex is volt, utána rákérdeztem mi van köztünk, mert napközben csak nagyon ritkán keresett. megkaptam, hogy átkell gondolnia... a férfiak jeelntős része kb laza szexkapcsolatot keres, sokan félnek elköteleződni, vagy hezitálnak heteken át... olyan is volt, hogy hónapokon keresztül találkozgattam valakivel kb kétnaponta, sokára is feküdtem le vele, azthiszem 1 hónap után, itt abból szűrtem le h valószínűleg nem akar komolyat, h hetek múlva se mutatott be egy barátjának sem, és nem szervezett velem programokat... esetemben mindig hetek után derült ki, hogy az illető vagy bizonytalan, vagy épp csak szexet akar.


Kb. onnantól tudhatod, hogy komolyak a szándékai, hogy érzed, h tervez veled közös programot, felhozza h legközelebb mehetnétek ide-oda, vagy bemutatna egy barátjának, ilyesmik. De ha napközben nem túl aktív az nem túl jó. Eleve nem túl jó már az ha ilyenen gondolkodni kell, általában az ilyen dolgok magával sodorják az embert, ami nekem több éves kapcsolat volt, ott sose volt kérdés, hogy komolyan gondolja-e a partnerem, folyamatosan csiszolódtunk.



28N

2017. ápr. 30. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Aki randizik, az dugni akar. 😃
2017. ápr. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem beszéltek, nem keres, csak akkor, ha neki jó. Te meg mész. Szex is van, 0 kommunikáció a továbbiakban.

Fordítok: nem akar semmit, csak lyukat. Meg is kapja, ennyi elég is.

"Nálatok ez magától jön, rá kell kérdezni, vagy megmondja esetleg? " Emiatt a kérdés miatt megkérdezném, hogy hány évesek vagytok?

Annyira jó, hogy mindenki össze tud feküdni mindenkivel, de beszélni már nem mernek. Gondolok itt rád, mert téged érdekel, hogy ő akar-e valamit. Mert ő max ennyit, amit fent említettem.

2017. ápr. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolsó: aki mer beszélni, is koppan! Én mindig rákérdeztem, és hetek múlva, mert nem akartam az első napokban letámadni senkit, hagytam h alakuljanak a dolgok. Volt, hogy megkaptam hogy tapadok, meg h lehet ilyen kérdést feltenni mondjuk 2 hét után mikor még csak alakulgatni szoktak olyankor az emberek... volt aki mondta nemtudja mivan találkozgassunk. Találkozgattunk is, állandóan csak azt akarta. Ott leis zártam a kapcsolatot.
2017. ápr. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!