Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha van egy műtéti hegem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy műtéti hegem, intezzem úgy, hogy a férfi lássa az első együttlét előtt?

Figyelt kérdés
A műtétről tud,de magát a heget még nem látta.

2017. ápr. 26. 12:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Magamból kiindulva, engem abszolút nem érdekelne a műtéti heged olyan értelemben, hogy nem csinálnék belőle problémát semmilyen szinten.
2017. ápr. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Aki ezen problémázik az olyan is. Azért jó legalább a helyét tudni előtte, rossz lenne közben véletlenül úgy csinálni valamit, hogy az neked rossz lenne...
2017. ápr. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
34%
Hol van a heg és mekkora?Mert nem mindegy,hogy a lábfejedről vágtak le egy 3cm-es tyúkszemet vagy hogy az arcod műtötték a füledtől az álladig.
2017. ápr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

#3, vélhetően azt már látta volna, nem?


Feltételezem, hogy valamilyen ruha alatti területen van. Én nem "mutogatnám" külön, tud a műtétről, ha értelmes felnőtt ember, összerakhatta, hogy nem kézrátétellel csinálták, hanem szikével, annak meg nyoma van.

És tényleg: ha ezen fennakad, akkor tök mindegy, úgyse alkalmas partner.

2017. ápr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
#4,csak példát mondtam.Tehát jobb helyzetben van ha kevésbé látható helyen,a lábán,hátán van egy kis karcolás, mintha a hasa lenne felhasítva a combjáig.
2017. ápr. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Én elmondanám neki, hogy van egy hege, ami kicsit frusztrál, hogy nem fog tetszeni neki.

Mielőtt lefeküdtem a párommal, őszintén elmondtam neki, hogy a cicim nem a legszebb és emiatt tartok a levetkőzéstől, de bíztam benne és ezért meg tudtuk beszélni a dolgot

2017. ápr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
53%
Biztos nem lepódik meg majd. De egy fürdőbe elnézhettek, jó randi :)
2017. ápr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
A mellkasomon van,a szívemet műtötték. Úgy gondoltam,hogy meghívom magamhoz vacsorázni,és átöltözés címen melltartóban jövök ki a szobából.Így láthatja és a vacsora alatt van ideje lelépni ha akar.
2017. ápr. 26. 14:13
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha meglát melltartóban és már vonzódik egyébként is, simán megdug. Független dolog a sebhelytől.


Bár felmerül a kérdés, hogy ha most lesz az első együttlét, akkor hogy lehet az, hogy pont az életed egy szerves részét képező dologról nem tud a másik fél, mert a tény, hogy lefeküdni készülsz valakivel, arra enged következtetni, hogy ismerkedtek egy ideje.

2017. ápr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
46%
Én inkább azt kérdezném meg ha látnám, hogy nem-e fáj, mennyire érzékeny, stb. (Szeretkezés előtt tudni kell az ilyesmiről). Én is el fogom mondani a saját specialitásaimat.
2017. ápr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!