Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha van egy műtéti hegem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy műtéti hegem, intezzem úgy, hogy a férfi lássa az első együttlét előtt?

Figyelt kérdés
A műtétről tud,de magát a heget még nem látta.

2017. ápr. 26. 12:23
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
#9,Igen,ismerkedünk egy ideje.A kérdés alatt írtam is,hogy a műtétről tud,csak még nem látta a heget. Azért akarom,hogy előbb viszonylag semleges helyzetben lássa,mert mi van ha pl.kevésbé csúnyának képzelete?Vagy hogy elméletileg úgy érzi,hogy nem zavarná, de a gyakorlatban igen?Kevésbé lenne kellemetlen ha ezek a dolgok nem az ágyban derülnének ki.
2017. ápr. 26. 14:53
 12/22 anonim ***** válasza:

Nekem az a fura, hogy ha már ismered egy ideje, akkor simán megmutathattad volna :)

nem gondolnám, hogy elriasztja. Ha meg igen, akkor annyit is ért.

2017. ápr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Érthető, hogy aggódsz emiatt, de nem kell. Értelmes ember nem akad ki egy heg miatt, nem fog undorodni meg semmi ilyen. Neked ez frusztráló, de semmi okod aggódni. Egyszerűen megmutatod neki, hogy "nézd, itt van", ő megnézi és kész. Aztán mehet minden tovább. :)
2017. ápr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy szép kis hegem. Én nem szoktam mutogatni és még soha senki nem is sértődött meg rajta. Mikor már odajut az emebr eléggé ki van éhezve ahhoz, hogy ne érdekeljék az ilyenek..:D
2017. ápr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
De ez nem kicsi,és nagyon csúnya.Még a varratok nyoma is látszik:-(
2017. ápr. 26. 18:28
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj. Nekem pl. vakbél műtéti hegem van de az extrém csúnya kategóriából, 20 éve műtöttek meg és 2x nyitották fel. Soha egy partneremet sem zavarta. 10 éve házasságban élek, és egy lányka anyukája vagyok. A teljesség kedvéért fontos megemlítenem, hogy császáros voltam, a heg srég és csúnya.


NE szégyeld a tested. Életmentő műtéted volt, élsz és ez számít!

2017. ápr. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

te jó isten, ki az, akit egy heg (legyen akármilyen csunyi is, csak egy szimpla heg) zavar...

nekem is van egy jó nagy a hasam alsó részén, konkrétan majdnem a khm puncim felett (szóval mondhatnki kritikus hely :D) egy elég durva és többször műtőtt sérv miatt. csúnyán hegesedek, a varratok is látszanak még 7 év után is..

De soha egy páromat sem zavarta, illetve igazából max az elejèn paráztam ezen, aztán eszembe sem jutott aggódni ilyenen.


te se parázz, semmi gond nincs vele, nem kell trükközni, tud a dologról, nem lesz meglepetés a megléte, ha valami fura tökéletlenségektől/hegektől irtózó ember is (létezik ilyen?! :D) nem ismerkedne már veled, miután hallott a műtétedről.

2017. ápr. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Bár en nö vagyok, de szerintem teljesen rendben vannak a hegek. Mindenkinek van, es ha nem feltünöen csunya vagy nagy, akkor en meg is szoktam kerdezni a sztorit hozza. Ha nagy, akkor csak azert enm, mert felek, hogy valami fajo pontra tapintok ( pl. baleset amiben meghalt valakije). Es a pasid meg tudja is, hogy müteted volt, szoval nincs miert aggodni. En randiztam olyan sraccal, akinek konkretan egy komplett fogsornyom volt a felkarjan. Elemeselte, hogy szerezte es kesz. Egy heg, különlsen egy müteti nem undorito, vagy taszito. A multad emleke es kesz.

Nekem az alkaromon van egy csunya, rosszul összevart seb maradvanya, nem olyan nagy ( kb. 4 cm), de eleg feltünö, de emiatt meg soha nem aggodtam. Senki nem tökeletes, meg szerencse, hogy összegyogyulnak a sebek. :)

2017. ápr. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
egyszer valaki azt mondta, ha egy nőt kézzel szájjal felizgatok mindeggy mekkora szerszámom van....Sok lány fél, hogy nem olyan feszes a hasa melle mint egy modellnek. Nem vagyunk tökéletesek. Szerintem,ha a pasinak áll a zászló, csókkal simogatással, szájjal úgy fel tudod izgatni,ahogy kell nem fogja érdekelni se hegg se más testi hiba.
2017. máj. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
94%

Nyilván nem arról van szó, hogy undorodik majd tőle, mert szereti. De attól még hozzá kell egy kicsit szoknia, mikor először látja természetes, hogy kicsit elvonná a figyelmét, de ez nem azt jelenti hogy undorodik tőle vagy csúnyának látná miatta.


Szerintem az elég fura, hogy melltartóban elmész mellette vacsora előtt mikor még nem látott úgy, több esélyt látok rá hogy zavarba jön mint hogy megnézze. Én inkább nyíltan szóba hoznám, hogy őszintén aggódom, hogy rossz érzést vált majd ki belőle és szeretné-e megnézni stb. :) Sok sikert!

2017. máj. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!