Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ráírhatok, ha először ő keresett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírhatok, ha először ő keresett?

Figyelt kérdés

Tegnap tinderen megismerkedtem egy hihetetlenül szimpatikus sráccal, ő írt rám, hajnalig chateltünk, bejelölt facen és ott folytattuk. Elhívott randizni is a hétre, bár konkrét időpontot még nem beszéltünk meg. Ma még nem keresett, de nagyon szívesen beszélnék vele. Nem lenne gáz, ha most én írnék rá?

21L



2017. ápr. 17. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem, de ez a kérdés vagy az a tény, hogy ez komolyan megfogalmazódott benned már ultra gáz...
2017. ápr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem gaz
2017. ápr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudtad, te soha sem írhatsz rá ezentúl? Ha össze is jösztök évente 1x keresheted. Javaslom a nagy alkalmakra meghagyni, mert szokott lenni ebből komplikáció, hogy "túl tapadós vagy".
2017. ápr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jaj, #1, miért lenne gáz, ha azt szeretem, hogy a pasi kezdeményez? Szerintem ez a természetes, van bennem tartás. De köszi a válaszokat.
2017. ápr. 17. 17:57
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

"ő írt rám" - Kicsi szívem, EZ volt a kezdeményezés, minden ami ezek után történik már az ismerkedési folyamat része amiből mint az egyik érintett félnek, neked is illene már kivenni a részed.

Nem az eszed miatt írd rád, ha jól gondolom.

2017. ápr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már randira készültök, miért lenne gáz rá írni? De egyébként meg húsvét van, lehet azért nem írt, mert egész nap rokonoknál volt. Vagy még van is.
2017. ápr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#4 az fontos, hogy legyen benned tartás. Kérdés, hogy akkor miért is írtad ki a kérdést és miért is nem vársz jó kislány módjára, hogy majd írjon és keressen a férfi?!
2017. ápr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!