Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miből lehet megtudni mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet megtudni mit akarhat egy férfi a többedik randi után?

Figyelt kérdés

Tehát találkoztunk már párszor azonkívül neten nem sokat beszélünk, nem túl aktív és alig keres, csak ha ráér szól hogy találkozzunk. A randik jól mentek, gondolom részéről is. Mégis most sem tudom megmondani, mit akarhat tőlem.


Nálatok ez magától jön, rá kell kérdezni, vagy megmondja esetleg?


Szívesen fogadom tapasztaltabbak tippjeit, köszi! :)


2017. ápr. 29. 23:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Azert nem nulla a kommunikáció. Csak akkor beszelunk mindenrol, amikor talalkozunk, nem facebookon naponta.

En megbeszélnem, de pont amit az utolso irt, amiatt nem merem felhozni a temat. Meg ez is úgymond eleg friss dolog, semmiképp nem szeretném, hogy azt higgye tapadok.

Viszont annak orulnek ha valamit mondana, csak tudnam, mire szamitsak


Amugy 21 vagyok

2017. ápr. 30. 11:26
 12/14 anonim ***** válasza:
És ő hány éves? Olyan friss a dolog, de már széttetted neki. Emberek! :D
2017. ápr. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én aztmondom, ha egy férfi komolyat akar egy nőtől, keresi... saját tapasztalat. Aki csak akkor mielőtt találkoztok, az sokat nem akar. Egy ffi aki megakarja hódítani a nőt, tőlem akik komoly kapcsot akartak, már reggel első dolguk volt rámdobni egy üzenetet, vagy felhívni. Napközben meg ha akadt 10 perc fölös idejük, már hívtak h üljünk össze pl egy kávéra, attól függetlenül, h tudtuk h este találkozunk
2017. ápr. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Amúgy egy 3-4 hetes ismerkedés is frissnek számít, ha mondjuk mindennap találkoznak, azért ennyi idő alatt már többségében megvan a szex... nem az számít sztem h a kérdező mikor feküdt le vele... volt kapcsom ahol nagyon sok idő után voltam együtt a ffivel, és kiderült, h nem akar semmi komolyat, jóvolt neki velem lógni, és ennyi, míg én azthittem komolyak a szándékai.
2017. ápr. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!