Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon mit akarhat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit akarhat?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám, mindig körülöttem legyeskedik, kedveskedik, beszélget velem, keresi a társaságomat, stb. Minden közös munkahelyin rendezvényen mellém ül, folyamatosan velem foglalkozik. Most az egyik ilyen program igen elhúzódott, ezért felajánlotta, hogy aludjak nála. Aztán vacsoráztunk, beszélgettünk, picit kellettem is magam, de semmi sem történt :/

Mi lehet vajon a háttérben? Mit akarhat vajon?


N/29



2016. ápr. 1. 03:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Lefektetni.
2016. ápr. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az tuti, hogy bejössz neki, csak valami miatt hezitál.....

Esetleg egy régi kapcsolat sérelmeit próbálja elfelejteni és ezért nagyon nehezen alakul ki a bizalom.

A személyisége sokat segítene, mert ha a munkában egy határozott, kezdeményező valaki, akkor elég fura viselkedés.

38F

2016. ápr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Shaddark ***** válasza:

Lehet hogy csak ilyen szerény srác, nem akart visszaélni a helyzettel. Lehet komolyabbat szeretne tőled és úgy gondolja ha nem használja ki a helyzetet akkor jobban megbízol majd benne.

Szerintem rossz stratégia, de sok ilyen pasit ismerek akik így gondolkoznak.

Kérdezz rá viccesen, amikor beszélgettek. Biztosan elmondja majd mi motiválja őt.

2016. ápr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát, kérdéses ez a helyzet… Amúgy egy rendkívül kedves, jókedvű, szimpatikus srác, munkában igen kreatív, mindig vannak jó ötletei… És a humora is remek. Nekem igazán bejön a személyisége, szeretném is, ha közelebb kerülnénk egymáshoz, de az illetlen lenne, ha én nyomulnék… De az pedig olyan érthetetlen számomra, a lakásán így alakultak a dolgok…
2016. ápr. 3. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!