Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezekből a jelekből vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezekből a jelekből vajon egyértelműen érdeklődik irántam a srác? Mit akarhat? Vagy csak én értem félre?

Figyelt kérdés

Van egy egyetemi csoporttársam, aki tetszik, de sajnos pasik terén nem vagyok valami rutinos, még nem volt kapcsolatom...

Többször is észrevettem, hogy beszélgetést kezdeményez velem...Egyszer óra alatt mondott valamit nekem, óra után, együtt jöttünk ki, beszélgettünk erről-arról, egyszer meg mögöttem jött az utcán és ott is ő kezdett el velem beszélgetni. Még nem igazán tudok róla sok mindent, elég félénknek tűnik...azokkal a csoporttársaival viszont, akiket régebb óta ismer, elég sokat poénkodik és nyitottabb, de velem szemben valahogy mindig félénkebb egy kicsit.


Ami meglepett, az tegnapi nap. Reggel mentem a barátnőmmel az egyetemre, ő meg éppen előttünk sietett el. Ahhoz messze volt, hogy köszönjön, de rám nézett. Amikor beértünk az előadóba, kicsit késve, ő feljebb ült és akkor is rám nézett. Az első előadás után, amikor mentem vissza, éppen ott dumált egy haverjával és rám mosolygott. De a legfurcsább az, ami a közös gyakorlatunk után történt: egy barátnőmet elkísértem a büfébe (sose járok oda szinte), direkt körül is néztem és a srác sehol nem volt (nekem is bejön egyébként, csak úgy ösztönösen néztem szét, hogy nincs-e ott), egyszercsak pár másodpercre rá beviharzott és azt kérdezte tőlem, hogy x dolgot lehet-e ott kapni (miért pont tőlem, miért nem tudta megnézni?)...hát eléggé lefagytam basszus, mintha az egész szándékosan történt volna.



2015. dec. 1. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyugodt lehetsz, meg akar dugni ;-)
2015. dec. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért szűz lánynál ez nem így működik, szerintem :D
2015. dec. 1. 15:43
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Elhiszem, hogy tapasztalatlan vagy, de olyan apróságokon vagy most fennakadva, meg úgy is írtad le ezt az egész szituációt, mint én kb általános iskolás koromban a naplómba.

Konkrétan annyiról van szó, hogy rádnéz, meg néha még mosolyog is. Most őszintén... ebből bármi lehet. Lehet, hogy csak szimplán szimpatikus vagy neki, de az is lehet, hogy többet akarna, csak ugyanolyan félős, mint te. Várj, legyél nyitott a közeledésére, aztán majd kialakul.

2015. dec. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

#2:

Mármint, hogy a fiúk meg akarják dugni őket? Drágám! Férfi nőtől egyet akar :-P Másrészt meg honnan tudná, hogy szűz vagy? ;-) És sok srác a ti korotokban még jobban dugni akar, ha tudja, hogy a lány szűz ;-)

2015. dec. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Legyél nyitott, szerintem arra vigyázz, hogy ne dugasd meg csak úgy magad, (már ha te nem akarod a csak szexet) és arra is vigyázz, hogy ne fagyj le úgy, hogy a blokktól tönkremenjen a kapcsolat. Ne menekülj előle, mert kétértelmű jelzést adsz vele, és nem fog merni közeledni pl.

ezek jutottak eszembe.


de amiket tett, abból még az is lehet, hogy csak barátként szimpi vagy neki, ez majd kiderül idővel.

2015. dec. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De szimpi vagyok neki, az biztos?
2015. dec. 8. 20:21
 7/9 anonim ***** válasza:
igen, igen az biztos.
2015. dec. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jééj ez olyan, mintha az én történetemet olvasnám vissza, mert egyetemen nekem is van egy csoporttársam, aki ugyanígy viselkedik velem, és szintén nekem is tetszik a srác, csak nem tudom, komolyan érdeklődik-e. Írok privátban :)
2016. jan. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy tetszel neki igen ^^
2016. jan. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!