Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon mit akarhat, miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit akarhat, miért nem volt még eddig csók?

Figyelt kérdés
Kétszer randiztunk, azt tudni kell,hogy a két randi között sok idő telt el. Mi se tudjuk pontosan miért, de nem találkoztunk hónapokig. Most újra. Örült neki, hogy találkoztunk, hogy felkerestem, össze futottunk két barátjával, és bemutatott nekik. Rendszeresen ír, hogy mi történt vele előző nap. És hogy a következő találkozót se felejtette el. Viszont a második randin, mikor búcsúztunk, mondta, hogy "akkor adok két puszit". Érzem hogy szikrázik a levegő közöttünk, de nem értem miért nem csókolt meg. Szemmel láthatóan bejövök neki, és ő is nekem. Én vagyok a nő.
2014. ápr. 16. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:

"Én vagyok a nő."


Micsoda meglepetés:P

2014. ápr. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát figyelj engem is csak a 3. randin csókolt meg a barátom, és amúgy a paisknál ez úúgy van h a 3. randin mindenképp me gkell h csókolja a csajt, leglaábbis a legtöbbnék ez ígyvan, szóval kövi randin tuti h meg fog szerintem csókolni :) ha még sem, akkor adj még neki egy kis időt, lehet h nem akarja elhamarkodni még a dolgokat vagy épp félénk, sőt ha be is jelentette h ad neked 2 puszit, akkor szerintme tuti félénk, tehát megakar ő szerintem téded csókolni, cska nem mer :) 17L
2014. ápr. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! én amúgy nem siettetem, csak furcsállom, mert eddig a második randin volt csók. és most ez nekem fura. és közömbösek sem vagyunk egymásnak... de türelemmel kivárom. :)
2014. ápr. 16. 16:29
 4/4 anonim ***** válasza:
ha csókot akarsz, akkor smárold le! ha te vagy a nő, ha nem... -.-
2014. ápr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!