Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti komolyan vennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti komolyan vennétek egy ilyen pasit?

Figyelt kérdés
Alig ismertem, de elhívott egy randira és elfogadtam, jövő héten lenne a 3. találkozó, viszont van pár dolog vele kapcsolatban, ami nagyon aggaszt. Közel 40 évesen nem volt még fix munkahelye, mindenhol próbaidős és 1-2 hónap után arrébb áll, mert neki nem felel meg a hely, benne nincs hiba, a munkahely a béna (na de mind?!). Egy idősebb pasival lakik együtt egy egyszobás lakásban, és ezen nem is szeretne változtatni, mert jól kijönnek, csak akkor költözne külön, ha a nőnek lenne egy fix albérlete, ahova mehetne. Ő nem is szeretne keresni a későbbiekben se. Ideje alig van találkozni, mert mindig dolgoznia kell és nem kérhet szabadnapot, mert most is éppen próbaidős. Eddig kávézókban találkoztunk, de most már szólt, hogy olyan helyre szeretne menni, ahol nem kell fizetni senkinek semmit, mert ez szerinte felesleges pénzkidobás. Nem vagyok anyagias, nem várom el, hogy meghívjon, eddig se tette, mindenki a magáét fizette. Úgy érzem, hogy egy kávétól még nem kéne így kiakadnia. Ez eddig 2 találkozón jól el tudtunk beszélgetni semleges témákról, viszont a komolyabb dolgokról nem lehet vele beszélni se, mert nincs róla véleménye. Azon gondolkodok, hogy én megmondom neki, hogy bocs, de veled nem tudok tervezni, mert egy komolytalan ember vagy. Én se vagyok már 20-22 éves, egy ilyen pasi szerintem nem felnőtt nőhöz való.
2017. febr. 2. 23:15
1 2 3
 21/21 Sunshinedoll ***** válasza:

Egy ilyen pasi senkihez se való, most 25 évesen se kéne, később meg pláne nem.

Mert az, hogy valakinek JELENLEG nem úgy mennek a dolgai, ahogy szeretné, az egy dolog. De hogy valaki még negyven évesen is ott tart, hogy semmi jövőképe, csak tengődik mint valami döglött hal a vízen, semmi terve, eszébe nincs fejlődni, változni, és egy kib-szott kávét sajnál nem hogy tőled, de még magától is???? Hát lol. Ultragáz.

2017. febr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!