Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti komolyan vennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti komolyan vennétek egy ilyen pasit?

Figyelt kérdés
Alig ismertem, de elhívott egy randira és elfogadtam, jövő héten lenne a 3. találkozó, viszont van pár dolog vele kapcsolatban, ami nagyon aggaszt. Közel 40 évesen nem volt még fix munkahelye, mindenhol próbaidős és 1-2 hónap után arrébb áll, mert neki nem felel meg a hely, benne nincs hiba, a munkahely a béna (na de mind?!). Egy idősebb pasival lakik együtt egy egyszobás lakásban, és ezen nem is szeretne változtatni, mert jól kijönnek, csak akkor költözne külön, ha a nőnek lenne egy fix albérlete, ahova mehetne. Ő nem is szeretne keresni a későbbiekben se. Ideje alig van találkozni, mert mindig dolgoznia kell és nem kérhet szabadnapot, mert most is éppen próbaidős. Eddig kávézókban találkoztunk, de most már szólt, hogy olyan helyre szeretne menni, ahol nem kell fizetni senkinek semmit, mert ez szerinte felesleges pénzkidobás. Nem vagyok anyagias, nem várom el, hogy meghívjon, eddig se tette, mindenki a magáét fizette. Úgy érzem, hogy egy kávétól még nem kéne így kiakadnia. Ez eddig 2 találkozón jól el tudtunk beszélgetni semleges témákról, viszont a komolyabb dolgokról nem lehet vele beszélni se, mert nincs róla véleménye. Azon gondolkodok, hogy én megmondom neki, hogy bocs, de veled nem tudok tervezni, mert egy komolytalan ember vagy. Én se vagyok már 20-22 éves, egy ilyen pasi szerintem nem felnőtt nőhöz való.
2017. febr. 2. 23:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pasi egy tipikus luzer. Nem pazarolnek ra tobb idot.
2017. febr. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nem ribizett le, csak megjegyzést tett, hogy erre a korosztályra fanyalodok. A korosztállyal semmi gond, a pasi 10 évvel idősebb nálam, az pont ideális lenne. Apukám 70 feletti, azzal a korosztállyal nem kezdek...
2017. febr. 2. 23:58
 13/21 anonim ***** válasza:
Értem, csak velem is volt hasonló, nem írtam le a koromat, de privátban már mindennek le voltam hordva.
2017. febr. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nem volt gáz, csak nem olvasta el, mit írtam, akkor meg minek ír...
2017. febr. 3. 00:21
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt a csávót már most úgy kezelhetnéd, mintha nem is ismernéd. Még a gondolattal se lenne szabad játszani, hogy akár együtt is lehetnétek.
2017. febr. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
A kérdést meg is válaszoltad. Van még kérdés? A csávó kuka,ha te nem vagy már 20-23, hogy legyen időd ilyen fiatalokat majmoló öregre,akkor lépj le.
2017. febr. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a pasit en 21 evesen olvasva a sztoridat sem tudnam komolyan venni. 30 evesen meg valoszinuleg kepen rohogtem volna az elso randin, amint ezeket eloadja nekem.
2017. febr. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Cicám, kerüld az ilyen lúzereket. Sok szabad jó pasi van. N25
2017. febr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Hát hogy teljesen őszinte legyek, NEKEM nem felelne meg. Én imádok ide oda eljárkálni, akinek ez felesleges az más értékrenddel él (ami persze nem baj) de én szeretem ezeket a dolgokat, tehát ez már egy rossz pont. Másrészt 30 évesen már jóval hosszabb távra tervekez, hisz nem érek rá "kísérlezetni", ergó nem én akarnám a pasi alá tolni a lakást meg mindent, mert ez valószínüleg ha család lesz, akkor is hasonló dolgokat vár el.


Teljesen objektív véleményt meg azért nem lehet adni, mert erről a típusról vagy beugrik valakinek egy ember típus vagy nem, de nekem van pár ilyen távoli ismerősöm az életelből akikre ez illenek, és őszintén szólva komoly felnőtt életre nem nagyon képesek, ezért a körülmény baromi sokat számít. Ennyiből amit leírnál, én nem akarnék többet találkozni vele...


A kicsinyességet meg nem szeretem. Ha beülünk valahova és van folytatás, hol az egyik hol a másik fizessen de ez ne legyen téma. Én is szeretek adni, meghívom a barátnőimet, adott esetben a pasinak is bármit amit én adni szeretnék, ezt a fajta természetességet várom el fordítva is. Ha nem ilyen, nincs semmi gond, de akkor nem egymást keressük. :)

2017. febr. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hát én 22 vagyok, de egy ilyen pasit még én is gyerekesnek látok.... ez a "még havernak se" kategória.
2017. febr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!