Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti komolyan vennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti komolyan vennétek egy ilyen pasit?

Figyelt kérdés
Alig ismertem, de elhívott egy randira és elfogadtam, jövő héten lenne a 3. találkozó, viszont van pár dolog vele kapcsolatban, ami nagyon aggaszt. Közel 40 évesen nem volt még fix munkahelye, mindenhol próbaidős és 1-2 hónap után arrébb áll, mert neki nem felel meg a hely, benne nincs hiba, a munkahely a béna (na de mind?!). Egy idősebb pasival lakik együtt egy egyszobás lakásban, és ezen nem is szeretne változtatni, mert jól kijönnek, csak akkor költözne külön, ha a nőnek lenne egy fix albérlete, ahova mehetne. Ő nem is szeretne keresni a későbbiekben se. Ideje alig van találkozni, mert mindig dolgoznia kell és nem kérhet szabadnapot, mert most is éppen próbaidős. Eddig kávézókban találkoztunk, de most már szólt, hogy olyan helyre szeretne menni, ahol nem kell fizetni senkinek semmit, mert ez szerinte felesleges pénzkidobás. Nem vagyok anyagias, nem várom el, hogy meghívjon, eddig se tette, mindenki a magáét fizette. Úgy érzem, hogy egy kávétól még nem kéne így kiakadnia. Ez eddig 2 találkozón jól el tudtunk beszélgetni semleges témákról, viszont a komolyabb dolgokról nem lehet vele beszélni se, mert nincs róla véleménye. Azon gondolkodok, hogy én megmondom neki, hogy bocs, de veled nem tudok tervezni, mert egy komolytalan ember vagy. Én se vagyok már 20-22 éves, egy ilyen pasi szerintem nem felnőtt nőhöz való.
2017. febr. 2. 23:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
43%
Hát én is ugrálok munkahelyről-munkahelyre, belekóstolgatok mindenbe amibe tudok, tapasztalatot szerzek,de még így 22 évesen is igényelem azt a magánszférát,hogy saját lakásom legyen, amihez már van félretéve 3 millió forintom, most jelenleg pedig albérletben lakom...
2017. febr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem jobb ha még most "kidobod" később csak több probléma lesz ebből a gondolkodásbeli különbségből. Amúgy én személy szerint a te életszemléletedet osztom, de ha nem így lenne, akkor is ezt javasolnám, ennek tényleg nincs jövője.
2017. febr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%
sztem meg is válaszoltad már magadnak :)
2017. febr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem, az ilyet messziről elkerülöm.
2017. febr. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, részben megválaszoltam, mert nekem is van egy véleményem a dologról, csak kíváncsi voltam vadidegeneknek a válaszára. Ha ő is 22 éves lenne egy rossz szavam se lenne rá, mert még előtte az élet, de ő sajnos jóval idősebb, és nem úgy tűnik, mint aki fejlődni tudna a munkát tekintve.
2017. febr. 2. 23:28
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem venném komolyan egyáltalán. Az írásodból egyértelmű hogy kicsit sincs meg a kémia részedről, szóval még a következő találka előtt vagy akkor mondd el neki, hogy ez nem fog működni.
2017. febr. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Eddig mi volt benne a vonzó?
2017. febr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
2 randin vagyunk túl, különösen vonzót nem találtam benne. Eddigi párjaimnál se találtam még a 2. randin kifejezetten vonzónak. Kedves volt, udvarias, elhívott kávézni, én meg elfogadtam, mert nem lett volna okom visszautasítani, akár jó is lehet a vége.. Főként a második randin derültek ki ezek a dolgok, amiket fent említettem.
2017. febr. 2. 23:39
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a privátot, nem is írtam hány éves vagyok.
2017. febr. 2. 23:41
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Valaki leribizett, hogy miért kezdesz ki apádkorú emberrel?
2017. febr. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!