Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komolyan vennétek egy tetovált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan vennétek egy tetovált lányt?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék tetoválást (virág fekete özveggyel), de mindenki azt mondja, tetoválással nem találhatok "normális", komoly férfit.
2011. máj. 31. 15:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Attól függ,hova tetoválod.:)
2011. máj. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csukjásizom, vagy lejjebb. Nem akarom, hogy kilátszódjon a kosztümből. :)
2011. máj. 31. 15:25
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk azt én sem értem ó, hogy a fenék feletti területre miért kell nonfiguratív tetoválás.
2011. máj. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

nekem ezt apám mondta, hogy megakadályozza, de én azért csináltattam, mert a pasim csillaga a karján meg a hasán a fia neve nagyon tetszett végül tőle kaptam karácsonyra így aztán tökmindegy, ez csak elijesztős duma :)

20L

2011. máj. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nekem nem számít
2011. máj. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 FFDP ***** válasza:
Nekem tetszik. Az nem komoly aki ez alapján bármit elítél. Persze itt most rendes tetoválásokról beszélek, nem közhelyes, személyes kötődéstől mentes tucatfirkákat.
2011. máj. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Koze nincs a komolysaghoz, csak az intelligenciahoz. Aki tetovalast csinaltat maganak az ugyanakkora barom, mint aki piercienget (mondjuk utobbi azert nagyobb idiotasag).


Azt aruld el nekem, hogy meg is minek az neked? Komolyan kerdem, mi a jo neked abban, hogy eleted vegeig "megbelyegzed" magad? Oszinten kivancsi vagyok ra, hogy miert csinaltatnak ilyeneket az emberek.

2011. máj. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 FFDP ***** válasza:
ma 15:55 Intelligenciához? Mert van akinek tetszik. Ha neked nem az a te dolgod.
2011. máj. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egy tetoválás inkább csak férfiasít. Én egy nőn nem látom szépnek. 17/F
2011. máj. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem szexi lenne egy-két tetoválás :D
2011. máj. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!