Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire vennétek komolyan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vennétek komolyan a lányt?

Figyelt kérdés

Szóval a csajjal egy házibuliban kavartunk egy hete, részegek voltunk, lefeküdtünk egymással.

Azóta Facebookon bejelöltem, dumáltunk is, jó volt vele akkor este de nem tudom komolyan vehető-e... Vagy csak maradjon meg ez az egész egy jól sikerült estének és hagyjam a fenébe?


20/F és 20/L amúgy


2016. szept. 18. 23:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyira, amennyire te is komolyan vennéd magadat. Ehhez a kalandhoz ketten kellettetek ugyanis.
2016. szept. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
Mi vaaaan? Most így elméletben akarod eldönteni? Mondjuk miért nem arra figyelsz valamit érzel e abba az irányba? Vagy ha nem tudod, akkor miért itt akarod kideríteni?
2016. szept. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
Ribizli az ilyen, azokat meg nem szoktam komolyan venni. Kuka.
2016. szept. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
25%
Még pár menet, ha jó és annyi. Úgy is a következő piás buliba aláfekszik az ép aktuális piás pasi alá.
2016. szept. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%
Két utolsó, ti sem vagytok különbek, sőt, rosszabbak is, mert ítélkeztek. Bort isztok és vizet prédikáltok. Szánalmasak vagytok.
2016. szept. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
Ringyót komolyan venni? Ez komoly kérdés?
2016. szept. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Te is ugyanezt csináltad, szóval te mennyire veszed komolyan magad? Szerintem ennyire vedd komolyan őt is
2016. szept. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Egy esélyt azért adhatsz neki de óvatosan. Eddig 4 fiúval voltam és 3 egy éjszakásnak indult csak épp nem úgy alakúlt az egyikből 2 év a másikból fél év a 3dikból 4 hónap lett .....bár útólag ne lett volna inkabb semmi de ez mar nem ide tartozik haha :D 21L
2016. szept. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
Akik le ribizlizik a csajt, a kérdező is pontosan annyi, de fiúba... Ő is kapható egy menetre. Nincs semmi kivetnivaló az egyéjszakásban, ha mindketten benne vagytok, viszont otthon nincs senki. Ha van otthon vki és az nem a nagyi, akkor van a baj...
2016. szept. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

Kettős mérce tipikus esete a válaszolóknál!!! A pasinak okés, a csaj ribizli! Miért is???

Nekem volt 3 éves kapcsolatom egyészakásból. És utána is azért lett vége, mert ő csalt meg fűvel fával! Nem én voltam a ribizli!

Elárulom, hogy a nők 90%-a egyéjszakásba is azzal megy bele, akivel el tudja képzelni tovább.

2016. szept. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!