Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te és egy barátod ugyanazt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te és egy barátod ugyanazt az embert szemeltétek ki. Mennyire vennétek ezt komolyan?

Figyelt kérdés
Én sose voltam az a hajtsunk más pasijára típusú ember, de tegyük fel, hogy egy eseményen találkoztunk egy emberrel, mindkettőnknek bejött, és úgy érzem köztünk inkább alakult ki valami, sokat beszéltünk, de a barátnőm az a típusú ember, aki egyből beleesik a másikba, azonnali fellángolás minden alap nélkül is. És így... Én ezt nem tudom komolyan venni, hangoztatom, 1 találkozás volt eddig, szóval lehet ebből soha nem lesz semmi senkivel. Nyilván ha tudnám, hogy régóta plátói szerelme az illetőnek, akkor rá se néznék. De most emiatt kerülnétek azt az embert legközelebb? (Egyébként nem állnak sorba értem minden sarkon, szóval úgy vagyok vele, hogy minden ilyen lehetőségnek esélyt kéne adnom... /nem kérek privátokat/)

2015. dec. 22. 00:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem foglalkoznék vele. Ilyen alapon ő is passzolhatná a srácot miattad.


Ismerkedj vele, aztán ha lesz valami, akkor lesz. A barátnővel ne foglalkozz. Nem régi nagy szerelme, pont annyi köze van hozzá, mint neked.

2015. dec. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig komolyan vettem, nem szeretem a balhét.DE.. egyszer egy olyan pasi jött akire azt mondtam na neeeeeee, ezt nem hagyom.

Sose volt köztük semmi, a pasinak nem is tetszett sőt, többször lekoptatta, de én lettem a világ legnagyobb k....ja, miután összejöttünk.Olyanokat mondott, hogy hagyjuk.Pedig évekig legjobb barátnőm volt.20 éves voltam.

Azóta a pasi a férjem.

2015. dec. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Utolsó én azt szoktam mondani h Istenem csak a barátoktól ments meg,az ellenségeimmel elbánok magam.

Kérdező ne foglalkozz semmivel. Érezd jól magad,csináld ami neked a legjobb.

2015. dec. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem barátnő, de egy olyan nő, akivel jóban vagyok, úgy alakult, hogy ugyanaz tetszett meg mindkettőnknek, de őt ismerte előbb, nem engem, elfogadtam a tényt, az érzéseim nem múltak, sőt, ahogy egyre jobban megismertem a férfit, egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Teljesen semleges közeg, szóval arról szó sincs, hogy bárki provokált volna bárkit. Egyszerűen csak telnek a szürke mindennapok, senki nem tett semmi félreérthető lépést, de egyszer csak egyre figyelmesebbé, kíváncsibbá, bizalmasabbá vált felém, meglepően sokat tud rólam. Évek teltek el, és közben a nő is mást kezdett kiemelt figyelemben részesíteni. Hát, hogy mi lesz, eldől, de ha úgy alakul, hogy lehet köztünk több ezzel a férfival, én élni fogok a lehetőséggel. Senki nem volt rám ilyen hatással, mint ő, pedig voltak már kapcsolataim.
2015. dec. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Unokahúgom évek óta nem áll szóba velem egy ilyen sztori miatt. Pedig nem is érdekelt a srác, ő is csak abban buliban szemelte ki, sose látta előtte (tudomásom szerint utána sem).

Az ilyesmit én sem tudom komolyan venni. Mondjuk engem eleve nem érdekel, hogy az az ember, akivel én bármilyen jellegű kapcsolatba kerülök, milyen kapcsolatban áll más emberekkel. Az az ő dolga, nem az enyém. Ilyen szempontból fordítva vagyok bekötve az átlaghoz képest.

2015. dec. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Először is van egy olyan berögződésem, hogy ha egy BARÁTOMról van szó, akkor hagyom, mert a barát fontosabb.


De volt olyan, hogy egy ismerősöm, akivel elég jóba voltam... és mindketten elkezdtünk beszélni, hogy milyen jó csaj az xy... és a beszélgetés felénél egymásra néztünk és leesett, hogy mindketten kiszemeltük és konkurencia vagyunk egymásnak. Ott ő azt mondta hátráljak meg, és hagyjam a csajt.


Annyit reagáltam, hogy Egy fenét, és győzzön a jobbik! Akit választ a lány,majd meglátjuk ki a jobb pasi.


A sztori vége annyi, hogy pár hónapig nem beszéltünk, nem is hiányzott igazán, nem is érdekel azóta sem. A lánynak udvaroltam egy hónapig, egész jóban lettünk, aztán lekoptatott, mert neki az ÉN LEGJOBB BARÁTOM tetszett. Ezt a lány elmondta nekem. Mondta, hogy akkor ok, semmi para túlélem. Egy hétre rá, már a legjobb barátommal együtt voltak. Talán kicsit sors iróniája, de a sztori nem rossz, és tényleg így volt :) Még segítettem is nekik összejönni abban az egy hétben. Ahh... gimnázium! milyen szép is volt :'D :D

Aztán jártak pár hónapig :)

2017. ápr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mondtam*hogy akkor "ok, semmi para, túl élem"


elírtam :)

2017. ápr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól függ,melyik barátom.

Valószínűleg a srác döntené el a dolgot

2017. ápr. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!