Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ennyire nyomulni kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire nyomulni kell Tinderen?

Figyelt kérdés

Arra akarok kilyukadni, hogy volt már egy pár matchelésem a Tinderen de mindegyik lánynál kb az a helyzet, hogy ráírok először én, bemutatkozunk, megismerkedünk, és sokszor nagyon jól ki is jövünk egymással. Ez folytatódik pár napon keresztül, mindig kedvesen rájuk írok aztán megint megy a beszélgetés.


De szinte az összesnél nekem kell tepernem, ők egyszer sem képesek rám írni, a sokadik beszélgetés után sem. Megértem én hogy szeretik, hogy ha a fiú kezdeményez, na de ha ők ennyi érdeklődést nem mutatnak felém, akkor néha nekem is elmegy a kedvem az egésztől. Gondolom nem csak velem csevegnek, de már olyan is volt, mondta hogy szimpatikusnak talál és szívesen találkozna velem is valamikor, de azért rám írni neki már luxus.


Én gondolom rosszul hogy egy kapcsolat kialakításához két ember kell?



2017. jan. 29. 14:19
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Eleve bennem van annyi gerinc, hogy nem beszélek egyszerre 5-10 lánnyal. Ha valaki szimpatikus, eszembe se jutna addig újak után keresgélni, amíg vele ismerkedek.
2017. jan. 29. 16:42
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem gerinc vagy nem gerinc kérdése, hogy egy vagy több lánnyal beszélgetsz.

Én a tindert nem chatnek használtam, ha kaptam üzenetet válaszoltam, és én is krédeztem, és utána válaszolt a másik stb. de ritkán volt hogy real time ment a beszélgetés, arra ott volt a fb. Tény, hogy ott meghagytam, hogy a srác nem kezdeményezzen, és ha 1 napig nem keresett, akkor írtam én rá. Ez azért volt, mert nekem ez az ismerkedési tempóm, és korábbi tapasztalatok is azt mutatták, hogyha azonnal kimutatom az érdeklődésem azzal hogy én is keresem, a pasik könnyebben lekopnak.

Én a helyedben pár nap beszélgetés után elhívnám randira, az adott hétre. Ha nem jó neki, és nem ajánl fel másik napot, akkor hagynám a fenébe, ha érdekled, akkor ő fog keresni.

2017. jan. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
*hogy ott a srác kezdeményezzen
2017. jan. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ismerkedés, Facebook beszélgetések, randira hívás megvolt. Mikor rákérdeztem azt mondta oké, de később mikor fixalni akartam, sose volt jó. Kivétel nélkül mindig én kerestem, de meguntam. Legalább te egy két nap után rairsz aki nem ír, de mióta én nem írtam neki, azóta semmi.
2017. jan. 29. 21:09
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondom, hogy sose vedd magadra. Vannak gerinctelenek, lusták, unatkozók akiknek ez csak egy képnézegető app. Akivel azt látod, hogy nem megy a dolog, hagyd. Én is elvárom, hogy a srác kezdeményezzen match után, de oda-vissza megy utána a beszélgetés. Randi szintén, egyeztetés és mehet a dolog. Aki nem ajánl fel új időpontot azt hagyom is, az élet megy tovább alapon. Hülyesség csak egy emberrel chatelni, beszélgess minél többel mert attól még hogy beszélgettek, nem biztos hogy lesz is abból valami. Randiknál ugyan ez a szabály. Attól még mert randiztatok nem garancia, hogy kapcsolat lesz belőle. Nem kell ezt ennyire vér komolyan venni.
2017. jan. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
SZerintem ha nem ajánl fel új időpontot, akkor hagyd a fenébe.
2017. jan. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!