Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek tényleg ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek tényleg ilyen nagy forgalmatok van tinderen is?

Figyelt kérdés
azért nem sikerül semmi, mert minden beszélgetés elhal. Esetleg az elején még megy, aztán nincs válasz semmire... csak ez történik! Még ha azt irom, hogy "oké, akkor végeztünk, törölhetlek?", arra sem! Tényleg ekkora forgalmatok van, hogy elvész a másik, és jön egy jobb??
2017. jan. 29. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Mi az, hogy Tinderen "is"? Attól, hogy csomóan húzzák el jobbra a fotóját, mert meg akarják dugni, az nem azt jelenti, hogy máshol, ahol komolyabb töltetű az ismerkedés, szintén ennyien mennek oda hozzá.

Amúgy meg ez az oké, végeztünk, törölhetlek elég alpári, tahó belsőre vall, alacsony érzelmi intelligenciával.

2017. jan. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Két nappal ezelőtt leírtam egy srácnak, hogy a társkereső, az nem levelezőpartneresdi. Ha megvan a kontakt, kérj randit! Senki sem szeret napokon keresztül arról beszélgetni, hogy mi a hobbija vagy hol és mit dolgozik.
2017. jan. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Miért hiszed azt, hogy csak egy másik miatt nem kellesz?
2017. jan. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
már miért vallana tahó belsőre? Mondja meg, hogy ne zargassam, ha valóban nem akarja folytatni
2017. jan. 29. 12:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a baj talán hogy túl komolyan veszed úgy, mielőtt lenne egy kapcsolatotok már megsértődsz, ez hidd el érződik. Nem válaszol, és nagyon szimpi, akkor írsz neki még egyszer, ha arra sem, leírod, lépsz tovább, ennyi.

HIdd el ez mindkét nemnél odavissza így működik. Nekem eddig egy férfi vette a fáradtságot hoyg megmondja, miután én írtam neki hogy mi a helyzet, hogy jelenleg több lánnyal is ismerkedik, és sajnos nem lesz rám ideje...

2017. jan. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
végre egy normális válasz :) sajnálom. De nekem már nagyon régóta CSAK ez megy társkeresőkön. Love.hu, badoo, tinder... 20% válaszol, 3 randi volt idáig, és akkor nem 5 heti termés ez. Nagyon nehéz nyugodt elmével kibirni mindezt :(
2017. jan. 29. 12:52
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

Biztosan túltolod egy kicsit ezt az ismerkedés dolgot... Nekem is volt olyan, hogy nem válaszoltam valakinek, mert annyira érződött, hogy teljesen rápörgött a témára. Ami igazából a semmi volt, hiszen neten keresztül alig ismert. Valahogy mindig többet beszélt, mint amennyit én ismeretlenül toleráltam neki.

Úgyhogy az a tanácsom, hogy érdemes egy kicsit lazábban venni az egészet, nem számonkérni, nem sértődni meg.

2017. jan. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!