Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes nyomulni rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes nyomulni rá?

Figyelt kérdés
Randiztam egy lánnyal,azt hittem folytatás is lesz de megírta facebookon, hogy ne haragudjak de szerinte nincs meg a kémia köztünk. Úriember módjára tudomásul vettem és megköszöntem neki, hogy "ghost effect" helyett őszintén megírta. Viszont az ismerőseim azt tanácsolják, hogy nyomuljak nála, írjak neki hátha megtudom győzni, hogy gondolja meg magát. 18/f
2017. jan. 24. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

NE!!

Egyrészt korrekt volt, hogy nem húzta a dolgot, nem hitegetett, nem rabolta az idődet feleslegesen, másrészt - szerintem - nagyon szánalmas lenne, ha ennek ellenére még próbálkoznál, hogy hátha mégis. Valószínűleg nem változtatna semmit pozitív irányba, rosszabb esetben szép emlék (?) helyett megutál.

2017. jan. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az nyomulj rá jobban és akkor az lesz, hogy a csaj kicsit érthetőbben (értsd kijózanítóbban) tudomásodra hozza ugyanazt amit az elején nem akartál megérteni. Ne hallgass az ismikre.
2017. jan. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mikor változott meg a "nem" szó jelentése? :D Úriember módjára tudomásul vetted, ès megköszönted neki, hogy "ghost effect" helyett őszintén megírta..zárd le,és lépj tovább,különben joggal gondolhatják azt a nők, hogy egyfajta 22es csapdájába kerültek:

-ha nem válaszolva eltűnök, akkor én leszek a "miért ilyen bunkók a nők" kezdetű milliomodik kérdés főgonosza itt a gykn.

-ha őszintén megindoklom, miért nem szeretnék vele többet találkozni, akkor meg zaklat.

2017. jan. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem amit írtok csak akkor azt nem tudom, hogy miért mondják nekem annyira, hogy írjak neki. Lehet túl sok szappanoperát néznek:D
2017. jan. 24. 23:38
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Férfi ismik:

"győzd meg, nyomulj rá" = fektesd meg


Egy nő lebeszélne róla, mert jobban ismeri ezt a reflexiót.

2017. jan. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát akik mondták azok között lány is volt:D

De nem fogok írni neki, köszönöm a válaszokat:)

2017. jan. 24. 23:55
 7/8 anonim ***** válasza:

megmondta h nem...kár erőltetni...

néha írj rá hogy hogy van mi a helyzet stb...barátkozz vele, ha már más nem jött össze. sosem tudhatod, hogy később mi lesz.

2017. jan. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2 dolgot tehetsz:

- megköszönöd a lehetőséget, meghajolsz és tovább lépsz, ami normális, mert nem egy randi után találod meg a feleségedet.

- csinálsz valami merészet, valami olyat ami miatt megfontolja, hogy ad neked egy esélyt még. Ezt HALÁL okosan kell kitalálnod, igazából egy olyan oldaladat kellene mutatnod (nem nyomulósan), hogy megfontolja a döntését.

(olyanra gondolok, hogy összefutsz véletlenül vele valahol és te éppen "kutyamenhelyre mész önkéntes munkázni" vagy hasonló. A legrosszabb amit csinálhatsz, hogy lekaparhatatlan leszel)

2017. jan. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!