Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ennyire nyomulni kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire nyomulni kell Tinderen?

Figyelt kérdés

Arra akarok kilyukadni, hogy volt már egy pár matchelésem a Tinderen de mindegyik lánynál kb az a helyzet, hogy ráírok először én, bemutatkozunk, megismerkedünk, és sokszor nagyon jól ki is jövünk egymással. Ez folytatódik pár napon keresztül, mindig kedvesen rájuk írok aztán megint megy a beszélgetés.


De szinte az összesnél nekem kell tepernem, ők egyszer sem képesek rám írni, a sokadik beszélgetés után sem. Megértem én hogy szeretik, hogy ha a fiú kezdeményez, na de ha ők ennyi érdeklődést nem mutatnak felém, akkor néha nekem is elmegy a kedvem az egésztől. Gondolom nem csak velem csevegnek, de már olyan is volt, mondta hogy szimpatikusnak talál és szívesen találkozna velem is valamikor, de azért rám írni neki már luxus.


Én gondolom rosszul hogy egy kapcsolat kialakításához két ember kell?



2017. jan. 29. 14:19
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Valamint a lányokat kérdezném, hogy ezt miért csináljátok (tisztelet a kivételnek) Nem szimpatikus a srác, de elküldeni meg nem akarjátok? Vagy csak tényleg ennyire elvárjátok, hogy a fiú hajtson rátok?
2017. jan. 29. 14:31
 2/16 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy megbántani nem akar téged és nem mondja, hogy nem jössz be neki egy kis beszélgetés után. Vagy:

Anno mikor társkeresőztem én sem írtam a kiszemeltre, hiába dumálgattunk már. A társkeresőzésem elején még igen de utána nem, mert észre vettem, ha nem írok rá akkor sokkaaal szivesebben dumálgatnak. Volt akire többször is én írtam rá akkor kb 2 szavas mondatokat írkált, aztán nem írtam neki és írkált állandóan.

Sok pasival az a baj, hogy ha nyeregben érzi magát akkor már nem is érdekli a csaj. És ez persze sok nőre is igggaz

2017. jan. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát ez szomorú. Mert az egyik akivel, többet is beszéltem, mondta hogy ő is szimpatikusnak talál, és bele menne egy randiba is. De mikor rákérdeztem, hogy mikor, mindig csak halogatta. De akkor eleve minek hitegetett azt már végképp nem tudom. Én próbáltam mindig életben tartani a beszélgetést, de már meguntam hogy a hosszan megírt üzenetemre mindig jön egy tőmondat.
2017. jan. 29. 14:56
 4/16 anonim ***** válasza:
Messziről kerüld el a társkeresőket, csak magadnak ártasz vele.
2017. jan. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

14:58


Igen, erre most kezdek rá jönni. Túl sokat vártam el, bár gondolhattam volna, hogy egy komolya kapcsolatot nem ott fogok kialakítani.

2017. jan. 29. 15:01
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha rájössz, hogy hol lehet komoly kapcsolatot kialakítani, kérlek, írj ;-)


Jó lenne már végre :-/

2017. jan. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ha én azt tudnám:D Élőben megy a pofára esés, az ilyen Tinderes szutykokon meg a fenti esetek. Én is szeretnék már egy társat, de nem ilyen áron, hogy én csaholok utána mint egy kutya:/
2017. jan. 29. 16:00
 8/16 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy ha érdekled a másikat, akkor nem ez a helyzet, mint a fenti eset, amit leírtál. Azért látni lehet a másikon (élőben természetesen), hogy szimpatikus vagy-e a nőnek, közeledik feléd, akár non-verbális úton. Bárki bármit mond, ez így van, csak tudni kell észrevenni. A netes társkereső meg egy nagy húspiac, ahol egy nő vagy 10-20 férfival beszélget és gyorsan leépíti az olyanokat, akik normálisan elbeszélgetnének vele. Ha nem írsz valami marhaságot, poénosat, akkor már le vagy építve ennyi. Ezért hülyeség neten ismerkedni, mert már rég nem erről szól az egész.


Én egyszer hoztam össze egy találkozót a lánnyal, 2 hétig naponta 2-3 órát beszélgettünk a neten. Aztán élőben meg nem volt meg a varázs, vagy kémia ahogy mondani szokták, van ez így: alapjába véve az ilyen netes társkeresőknél a képek és a beszélgetés alapján nem-reális módon képzeli el a másikat, és a találkozás után koppannak az esetek nagy százalékában, nálam is az volt. Nem azt mondom, hogy csalódtam, csak nem volt meg az a valami. Ezért is "lottó" az egész online ismerkedősdi. Élőben sokkal több az esély, hamarabb észreveszed, ha ő is szeretne többet.

2017. jan. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

16:13


Igen, ezzel teljesen egyetértek, személyesen dől el. Ezért is próbáltam elhívni, de mikor már sokadjára is jött "jaj bocsi, kedvem az lenne, de dolgom van", akkor hagytam az egészet a fenébe. Gondoltam magamban, biztos sok kedve lehet, ha pár órát nem bír rám szánni az egyik délutánjából.

2017. jan. 29. 16:17
 10/16 anonim ***** válasza:
Mert megtehetik, tulajdonképpen ez is egyfajta piac. Vagy te sem nagyon törnéd magad, ha az általad a sokból kiválasztott lányok még úgy versenyeznének érted.
2017. jan. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!