Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebben az esetben felesleges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben felesleges "nyomulni" ugye?

Figyelt kérdés

Szalagavató táncnhoz kevés volt az osztályban a fiúk létszáma, így én egy évvel fiatalabb fiúval táncoltam akit azelőtt nem ismertem,de a táncpróbák során nagyon megkedveltem.

Írogattunk egymásnak facebookon és a koránál sokkal érettebb értelmesebb srác, én 18-éves vagyok és még pont azért nem jártam senkivel mert nem találtam olyat mint ő.

Persze rólam ezt nem tudják az osztályban sem, mert határozott személyiség vagyok, nem egy "szűzike viselkedéssel".

Lényeg a szalagavató elmúlt, szépen megköszöntem a srác helytállását - ő is, hogy örül, hogy meg ismert....

-és azóta nagy a csend. ...

Kérdésem az lenne, hogy ezek szerint nem tetszhettem eléggé a fiúnak? Mert ráírogatni, nyomulni-zaklatni semmiképp nem szeretnén....



2016. dec. 20. 22:26
 1/8 Krukutyán Levente ***** válasza:
100%

Isten ments hogy ráírj!! Még végén tennél valamit a boldogságodért.


Értem én, hogy nem akarsz nyomulni, de egy "mizu?" még csak belefér.

2016. dec. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha "csak ùgy" ràirsz és érdeklodsz a hogyléte felol, az nem nyomulàs. Az normàlis emberi interakcio. Viszont az erre jovo vàlasz màr lehet jelzésértéku. Szerintem irj neki bàtran.
2016. dec. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem adtál neki jeleket, akkor mégis miért gondoltad, hogy majd ő kezdeményezni fog? Senki nem gondolatolvasó, és rendszerint nem mozdulunk rá minden lányra csak úgy, hátha éppen ismerkedni akar, vagy bejövünk neki. Komolyan nem értem a nőket, sem jeleket nem adnak, sem kezdeményezni nem akarnak, utána meg csodálkoznak, hogy egyedül maradtak. Írd meg neki, hogy szimpatikus volt a számodra, szívesen beszélgetnél vele, és szeretnéd őt jobban megismerni. Néma gyereknek anyja sem érti a szavát.
2016. dec. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedvesek vagytok, köszönöm.

Az biztos, hogy visszaír és nagyon illedelmes lesz...

Valahogy úgy érzem, hogy évekig folyik majd a kimért ,kedves-mosoly jeles levélváltások sora,de ebből randi például.... Hm...

Ùgy reméltem, hogy ő keres majd....

2016. dec. 20. 22:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ha a fiú is úgy érez mint te akkor el kerülgetitek még egymást egy darabig!

Ítt a suli szünet, nézz ki egy mozi filmet, kérdezz rá látta-e? Mert te megnéznéd csak a barátnőd épp nem ér rá....

Ennyi!

2016. dec. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer megpróbálhatsz ráírni, de többször semmiképp. Ott már jelezheted, hogy akarsz valamit, ha nem totál hülye, megérti, utána meg rajta áll, de mellesleg élőben kellett volna egyértelmű jelét adni:D Úgy könnyebb lett volna.
2016. dec. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy szégyenlős és nem mer vagy nem látott esélyt nálad táncpróbák során. Mindenképp írj rá, próbát megér és remélem a legjobbakat :)
2016. dec. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem mer kezdeményezni. Írj neki ,hogy szívesen elmennél vele moziba,vagy színházba,ha van kedve. Ez nem nyomulás.
2016. dec. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!