Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hagyjam ezt a férfit, vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam ezt a férfit, vagy ne?

Figyelt kérdés

Először is leszögezném, hogy nem szeretnék kioktató, gúnyos, és gonosz válaszokat kapni! A segítségeteket kérem! Rólam ami lényeg, jól szituált tanult nő vagyok, jelenleg a karrierem építem tovább, fejlesztem magam stb. Több nyelven beszélek, rengeteget tanultam világéletemben, a szüleim erre neveltek. Kicsi koromban, és addig míg saját lábra nem álltam mindig megkaptam szüleimtől mindent. Én ezzel nem éltem vissza, hanem cserébe teljesítettem, jól tanultam, nem használtam ki Őket, az általuk kapott pénzt befektettem, mindig félretettem, hasznos dolgokra használtam.

Olyan családból származom, ahol minden éven telt külföldi több hetes nyaralásokra, drága ruhákra, és bármink ha épp elromlott, vagy kinéztünk valamit, megvehettük. Hozzászoktam egy életszínvonalhoz, amit fenntartani szeretnék, és mégtovább jutni.


Na és a lényeg: adott egy fiú. Nincs végzettsége. Nem keres túl sokat, 37 éves létére albérletben él egy lakótársával. Udvarolgat nekem, és nagyon jól eltudunk beszélgetni! Mindenről, és tetszik is.. De... belegondoltam a későbbi életünkbe. Hogy hogyan tudnék ilyen férfire "alapozni" értsétek jól: pl ha én keresek 500 ezer forintot, ő 100 ezret, és összeköltözünk, akkor én tartsam el...? Én tudok még tovább haladni a szakmámban, ő már nem. És ami baromi kiábrándító volt vele kapcsolatban, egyszer megbeszéltük, hogy elmegyünk színházba. Természetesne mivel ismerkedtünk, nem vártam el, hogy kifizesse a jegyem, hanem én megvettem saját magamnak -evidens volt. Mire ő megszólalt, hogy kifizetném-e az övét is, ő meg majd átutalja az összeget... 1500 forint volt a jegy. Picit én éreztem magam itt a férfinek.


Ami még fontos, h pontosan érzi ő, hogy nem haladt semerre, emiatt frusztrált, és kitölti rajtam a dühét h hozzám olyan férfi való aki pénzes. Ilyenkor arrogánsan beszólogat és depissé válik. Nem feltétlen olyan ffi való, de legyünk egy szinten, egyezzenek az igényeink, és ezeket egymástól függetlenül is tudjuk megvalósítani. Nekem fontos, hogy a nagy munkában néha kikapcsolódjak, ha egyet gondolok elmenjek egy wellnessre a párommal, vagy épp elrepüljünk valahova, minőségi helyeken töltsünk minőségi időt. Ha csak én igénylem, vagy én tudom ezt megteremteni a másik nem, rosszul érezném magam, hogy pl. én utazzak el ha már házasok lennénk, és őt hagyjam itthon...? Kellemetlen helyzet, tényleg tetszik a pasi és nagyon nagyon jól elbeszélgetünk. És könyörgöm ne nézzetek se sznobnak, se semminek, én mindenért megdolgoztam és iszonyatosan sokat tanultam!


Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Egyáltalán mit gondoltok arról, okozhat problémát ha a nő keres többet, magasabb pozicíóban van, nagyobb igényekkel, mint a párja?

Vagy keressek olyat akinek szintén igénye pl. egy wellness, vagy valami szép helyre utazás? Csak sajnálom, mert olyan jó vele beszélgetni... jobb mint a saját kollégáimmal akik ugyanolyan végzettséggel és élettel rendelkeznek, mint én.


Köszönöm a válaszokat!


31N


2017. jan. 12. 19:37
 81/94 anonim ***** válasza:
5%
Szia királylány! Gyere majd máskor is hozzánk, jó móka volt!
2017. jan. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/94 A legrosszabb ***** válasza:
23%
Csá, Gegi, jó vótá'. Flóra puszil. :D
2017. jan. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/94 anonim ***** válasza:
5%
Nah, ez jó vót! :D
2017. jan. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/94 anonim ***** válasza:
34%
Szegény szerencsétlen ugyanolyan játékszered, mint a millió drága babád otthon a gyerekszobádban.
2017. jan. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/94 schamuelson ***** válasza:

Igazán szórakoztató volt végigolvasni ezt a "Trollok harcát". Köszönöm a kérdezőnek és csipkelődős válaszolóknak!

Kedves kérdező, valami furcsa érzés támadt bennem már a kérdésed részletezésekor. Valahogy nem koherens a történeted. Egyes pontokra rámutattak már. Nem életszerű néhány mozzanat. Nah, mindegy. Hiszen kaptál hasznos tanácsot eleget. :)

Én is hozzátennék egyet, ha szabad. Tartsd meg ezt a pasit, de csak beszélgetőtársnak, havernak!

2017. jan. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/94 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy másikat,aki biztos nem húzna le.A helyedben titkolnám a vagyonomat és utána ha valóban szerelmesek lesztek egymásba valakivel,akkor a helyedben beérném kevesebbet kereső pasival is,a lényeg,hogy emiatt ne legyen majd irigy rád,mert akkor az is veszett ügy lesz.
2017. jan. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/94 anonim ***** válasza:
43%

"Volt olyan elszólása, hogy vegyek egy XY autót (ami neki egyébként az álma), ő szívesen lesz a sofőröm, és elvisz ide-oda vele... hát...khm. Vagy pl. ez a céges dolog, h adjak tőkét és alapítsunk közös céget. Namármost könnyű ha én céget alapítok és ő kb a semmivel csatlakozik..."


Mademoiselle!


Talán szellemi tőkét rakna bele abba a vállalkozásba ha olyanról lenne szó amihez ért de anyagi tőkéje nincsen hozzá. Ez nem jutott eszedbe? Ezt az egészet ugy vázolod fel mint ha üzlettársát keresnél nem pedig párkapcsolatot. Ha szereted, ha o is szeret es nem csak kiugró deszkát lát benned akkor én folytatnám a sráccal. Az hogy albérletbe lakik és nincs jó munkája lehet hogy nem csak az o hibája, lehet nem voltak olyan szülei akik segítettek volna vagy neki kellett a szüleit segiteni esetleg rosszkor volt rossz helyen. Te olyan szinten felvágsz az 500 ezres vagyis 1600 eurós béredre mintha ha 10 ezer euro lenne havonta. Nem vagy annyira gazdag hogy ilyen szinten lenéz mást. En ha fantáziát látnék a sracba, tetszene és éreznek iránta érzelmeket ami kölcsönös lenne akkor nem gondolkodnék. Sokszor a legszegényebb paraszt gyerekből lesz a leggazdagabb vállalkozó.


Ha pedig a minőségi utazás es minőségi pihenés az opció nalad ajánlok néhány társkereső irodát ahol német, svájci 40-50 úri emberekkel ismerkedhetsz hasonló gondolkodási móddal már ha külsőleg is megfelelsz a magas elvárásoknak..

26/N

2017. jan. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/94 anonim ***** válasza:
47%

Hát ezeken a kommenteken jót nevettem, jól jött így estére.


Kérdező, szerintem te nagyon anyagias vagy, mindenben erről írsz, és szélsőségekbe esel, pl lemondasz mindenről, és mész a hid alá. Ez baromság. Ha valóban annyit kwresel amennyit írtál, akkor nem értem miért nem fér bele hogy te fizesd a közösekbe a többet, vagy akár párszor mindet. Én ha igazán szeretnék valakit, akkor ez ennyi pénzzel nem lenne akadály, hisz meg se érezném, és az hogy azzal lehetek akit szeretek, akivel a legjobban érzem magam, az megér ennyit! Havi 5 milla, sokan el sem tudják ezt képzelni milyen lehet az -köztük én sem- de nem értem miért kell ennyire a fogadhoz verni ninden garast? Más a századából tengődik. Nekem egy embernél a belső értékek a legfontosabbak, lesz#rom a végzettségét, a fizetését ha jó vele! Az én barátom is sokszor úgy érzem kihasznál, de ez leginkább csak azért zavar, mert én is minimálbéren vagyok (ő kevesebben), de ennek ellenére szoktam neki segíteni...


Az viszont a srác részéről tényleg nem volt szép hogy egyből te fizess, illetve hogy vegyél neki autót... Ez utóbbi pláne pofátlanság. A közös vállalkozással nem tudom mi bajod, ha neked csak a tőkét kéne adnod, a többit már ő csinálná. Ezt az én párom is mondta már, és ha lenne pár milla "feleslegem" akkor meg is tenném, mert tudom hogy tudná csinálni...


Viszont ha már most ilyen fusztráció van köztetek -így hogy még azt mondod össze se jöttetek- akkor ez később csak rosszabb lesz...

2017. jan. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/94 anonim ***** válasza:

1) Számomra megdöbbentő, hogy itt egyeseknek luxus és élősködés az, ha valakit a szülei a tanulás felé terelgetnek. Gondolom ők azok, akik éphogy le tudtak érettségizni. Ha ezt egy férfi írta volna, persze egészen más lenne a hozzáállás.

2) Na hogy a kérdésre is válaszoljak: hagyd. Ugyanebben a helyzetben voltam, de én összejöttem vele. 35 éves, az anyjával lakott, munka semmi, mint kiderült, csak érettségije volt. Fél év alatt 300 ezret gombolt le rólam, mert szervezzek ám nyaralást, menjünk ide-oda, aztán sosem szállt be, mert egy pár vagyunk, akkor ugye közös kassza. Mivel én még munka mellett akartam még egy nyelvvizsgát, tanultam. Persze hisztizett, direkt zajongott, bulit szervezett, hogy ne menjen. Megjött az eredmény, sikerült. Erre behisztizett, hogy az én munkám idézem "sz*rt sem ér, semmire nem vagyok jó". Bezzed ő, ő egy zseni, csak innen-onnan kirúgták, mert túl okos volt. Amikor megmondtam neki, hogy ha így gondolja, akkor minek van velem, felpofozott. Aztán könyörgött, mert ő bánja, csak nem érezte magát férfinak..

2017. jan. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/94 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó vagyok. Még valami, mielőtt jönnek a beszólások: igen, nekem fontos, hogy egyforma anyagi helyzetben legyünk, és az is, hogy DOLGOZZON! Ha ettől vagyok anyagias és sznob, akkor büszkén vállalom. De amit elértem, azt én értem el, nem más, tehát más ne rendelkezzen vele, és ne akarja felhasználni. Ha házasság, amibe csak szerződéssel mennék bele, akkor is külön kassza. De nem vágyon ilyesmire.
2017. jan. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!