Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hagyjam ezt a férfit, vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam ezt a férfit, vagy ne?

Figyelt kérdés

Először is leszögezném, hogy nem szeretnék kioktató, gúnyos, és gonosz válaszokat kapni! A segítségeteket kérem! Rólam ami lényeg, jól szituált tanult nő vagyok, jelenleg a karrierem építem tovább, fejlesztem magam stb. Több nyelven beszélek, rengeteget tanultam világéletemben, a szüleim erre neveltek. Kicsi koromban, és addig míg saját lábra nem álltam mindig megkaptam szüleimtől mindent. Én ezzel nem éltem vissza, hanem cserébe teljesítettem, jól tanultam, nem használtam ki Őket, az általuk kapott pénzt befektettem, mindig félretettem, hasznos dolgokra használtam.

Olyan családból származom, ahol minden éven telt külföldi több hetes nyaralásokra, drága ruhákra, és bármink ha épp elromlott, vagy kinéztünk valamit, megvehettük. Hozzászoktam egy életszínvonalhoz, amit fenntartani szeretnék, és mégtovább jutni.


Na és a lényeg: adott egy fiú. Nincs végzettsége. Nem keres túl sokat, 37 éves létére albérletben él egy lakótársával. Udvarolgat nekem, és nagyon jól eltudunk beszélgetni! Mindenről, és tetszik is.. De... belegondoltam a későbbi életünkbe. Hogy hogyan tudnék ilyen férfire "alapozni" értsétek jól: pl ha én keresek 500 ezer forintot, ő 100 ezret, és összeköltözünk, akkor én tartsam el...? Én tudok még tovább haladni a szakmámban, ő már nem. És ami baromi kiábrándító volt vele kapcsolatban, egyszer megbeszéltük, hogy elmegyünk színházba. Természetesne mivel ismerkedtünk, nem vártam el, hogy kifizesse a jegyem, hanem én megvettem saját magamnak -evidens volt. Mire ő megszólalt, hogy kifizetném-e az övét is, ő meg majd átutalja az összeget... 1500 forint volt a jegy. Picit én éreztem magam itt a férfinek.


Ami még fontos, h pontosan érzi ő, hogy nem haladt semerre, emiatt frusztrált, és kitölti rajtam a dühét h hozzám olyan férfi való aki pénzes. Ilyenkor arrogánsan beszólogat és depissé válik. Nem feltétlen olyan ffi való, de legyünk egy szinten, egyezzenek az igényeink, és ezeket egymástól függetlenül is tudjuk megvalósítani. Nekem fontos, hogy a nagy munkában néha kikapcsolódjak, ha egyet gondolok elmenjek egy wellnessre a párommal, vagy épp elrepüljünk valahova, minőségi helyeken töltsünk minőségi időt. Ha csak én igénylem, vagy én tudom ezt megteremteni a másik nem, rosszul érezném magam, hogy pl. én utazzak el ha már házasok lennénk, és őt hagyjam itthon...? Kellemetlen helyzet, tényleg tetszik a pasi és nagyon nagyon jól elbeszélgetünk. És könyörgöm ne nézzetek se sznobnak, se semminek, én mindenért megdolgoztam és iszonyatosan sokat tanultam!


Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Egyáltalán mit gondoltok arról, okozhat problémát ha a nő keres többet, magasabb pozicíóban van, nagyobb igényekkel, mint a párja?

Vagy keressek olyat akinek szintén igénye pl. egy wellness, vagy valami szép helyre utazás? Csak sajnálom, mert olyan jó vele beszélgetni... jobb mint a saját kollégáimmal akik ugyanolyan végzettséggel és élettel rendelkeznek, mint én.


Köszönöm a válaszokat!


31N


2017. jan. 12. 19:37
 51/94 anonim ***** válasza:
96%
Zseniális az itteni kettős mérce, ha egy nő viselkedik így, akkor egy aranyásó r-banc, de ha a férfi, akkor is a nő kapja be, hogy egy sznob p-csa :D Jót nevettem, köszi.
2017. jan. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/94 A kérdező kommentje:
Egyébként áruljátok már el. ha valaki végigtanulja az életét, több nyelven beszél és tényleg kitapossa magának a vágyott poziciót, miért fáj nektek ha az illető ebből meggazdagszik? Miért fáj más jóléte? Miért fáj, ha valaki leírja, hogy tanult és jól keres??? Nem gondoltok bele, hogy ennek megteremtése mennyi lemondással, és energiával járhat? Tanultatok ti napi 24 órából 12őt egy vizsgára? Mondtatok már le baráti találkozókat amiatt mert másnap vizsgázni kellett mennetek? Volt már olyan, hogy a születeket nem láttátok fél évig akivel a lehető legjobb a kapcsolat, mert külföldi egyetemre kaptam pályázatot?? Tudjátok ti mivel jár a siker??? Mert aki tudja az nem itt fröcsög, és írja a rosszindulatú kommenteket...
2017. jan. 12. 20:34
 53/94 A kérdező kommentje:
elit cicus :D nem tartom magam elitnek, de te aztán még távolabb állsz ettől a fogalomtól! ;)
2017. jan. 12. 20:35
 54/94 anonim ***** válasza:
24%

Tisztázzunk már valamit cicus! Te semmit nem értél el. A szüleid toltak a popód alá mindent. Idézet a firkálmányodból:


"Kicsi koromban, és addig míg saját lábra nem álltam mindig megkaptam szüleimtől mindent."


Figyelmedbe ajánlanám cicus, a hatos számú hozzászólást. Azt csináld meg, és akkor vagy valaki. Nem a szülők szoknyája alól.

2017. jan. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/94 A kérdező kommentje:
köszönöm több választ nem kérek :) valószínű, hogy ez a pasi, akivel ismerkedtem is egy idő után mégfrusztráltabbá válna, a helyzetem miatt, és olyanokat vágna a fejemhez, mint itt némelyik kedves ember... nem vagyok én rosszindulatú, kívánok mindenkinek minden szépet és jót! :)
2017. jan. 12. 20:37
 56/94 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős.
2017. jan. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/94 anonim ***** válasza:
4%
Na majd te fogod megszabni, elit cicus, hogy hozzászólhatunk-e! Látod-látod, nagyon nem tudod te, hogy az élet milyen!
2017. jan. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/94 A kérdező kommentje:
az hogy karácsonyra vettek nekem 6 barbi babát nem jelenti azt, hogy ők tettek mindent a seggem alá. az autóm ÉN vettem. a házam ÉN vettem. az egyetemen ösztöndíjas voltam, mindhárom szakon. egy fillért nem fogadtam már el akkor sem a szüleimtől, amit előtte kaptam félretettem.
2017. jan. 12. 20:39
 59/94 A legrosszabb ***** válasza:
33%
Dehogy az fáj, csillagom, hanem az, hogy ezt az egészet kitaláltad. Hát milyen érdekes már, hogy egy tapasztalt, tanult, művelt, értelmes nő GYK-n futkorászik a plebsz tanácsaiért, és ráadásul a megannyi képzettsége, vállalkozása mellett ráér regényeket firkálni arról, hogy egy csóró faszinak vajon széttegye a lábát, vagy sem. Őszintén, mennyi esély van erre, hogy létezik ilyen? :D Takarodj már innen, pls.
2017. jan. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/94 A kérdező kommentje:
olyan jó, hogy van itt két frusztrált tanulatlan, valószínűleg egyik napról a másikra élős bar.om aki provokál... menjél tanult te is, vagy dolgozz akkor nem itt éled ki magad a negatív válaszaiddal! :)
2017. jan. 12. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!