Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hagyjam a fenébe ezt a félénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam a fenébe ezt a félénk férfit?

Figyelt kérdés
5x randiztunk már, de semmi célzást sem tett arra, hogy össze akar jönni velem, meg se fogtam a kezem, meg se csókolt...és már 24 éves, szóval nem olyan kis gyerek. Én viszont kezdem ezt megunni, meg hogy azt sem tudom, hogy mit akar. Hagyjam az egészet?
2009. nov. 6. 20:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

és te egyáltalán érzel iránta valamit?

ha nem akkor hagyd, ha igen akkor beszélgess el vele

2009. nov. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a zex miatt kell neked, akkor tényleg hagyd. Ha megéri várni, akkor pedig legyél türelmesebb.
2009. nov. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
zesz=szex:)
2009. nov. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne hagyd, próbálkozz, kérdezz rá, hogy mit akar tőled. Lehet csak félénk. Ha nem érdekelnéd akkor nem randizna veled.
2009. nov. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én egy 31 éves férfival jártam ugyanígy.

Egy kérdést a te oldaladról szerintem megér a dolog,de én annó rájöttem,hogy nem kell egy olyan pasi,akinek én kell,hogy udvaroljak és jóesetben én másszam meg őt!

Ő azért fiatalabb,mint az én "példám",szóval lehet,hogy érdemesebb még belemenni pár randiba!

2009. nov. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hát ez az, én 'udvarolni' senkinek se akarok (nem is kellett eddig), meg ha most az elején nem kezdeményez, mi lesz később? Én viselem majd a nadrágot?


Amúgy kb a 3. randiig biztosan szerettem volna összejönni vele, 4. randi óta már nem tudom...várnám a köv. szintet, hoyg ne csak beszélgetés, tea, kávé, séta legyen, hanem valami más is....

2009. nov. 6. 20:15
 7/13 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Léphetne már igazán, én már lekaptalak volna a 10 körmödről az 5. randin ha bejössz, pedig én is félénk vagyok kissé az elején, de gyorsan előjön belőlem az állat(jó értelemben)!:D

22/F

2009. nov. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Időben menni ez az öt randi? Mert azért nem mindegy, hogy naponta vagy kéthetente találkoztok.
2009. nov. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hetente-kéthetente jött össze
2009. nov. 6. 21:02
 10/13 kolosszus22 ***** válasza:

Az is lehet, hogy nem érzi benned azt amitől a következő szintre léphetne, nem ártana neked sem adni valami visszajelzést, hogy igenis "érints meg, csókolj meg".

Szerintem csak a lökés kell neki, hogy megtegye. Nem látja benned a hajlandóságot, érintsd meg te, hogy érezze szabad a pálya és már nincs köztetek "fal"! Azért nem csak a férfinek kell tenni, hogy egy kapcsolat beinduljon! 2 emberen múlik a dolog már az elején is.

Te írtad, hogy eddig nem ilyen tapasztalataid voltak, ez egy dolog, az emberek különbözőek, neki lehet meg olyan tapasztalatai voltak ahol a nő megindította a dolgot és most arra vár,te döntsz, hogy kell-e vagy sem, ezért a döntésed jelét is neked kell megadnod!

22/F

2009. nov. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!