Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok, összejöhet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, összejöhet még vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés
Nagyon bejön a srác, találkoztunk, jól éreztük magunkat (legalábbis én azt gondolom) nem voltak kínos csöndek és sokat beszélgettünk, elég jól egymásra hangolódtunk, na de a vége... Azt mondta, "örvendtem". (puszit azért adott, persze) És ennyi, akkor ez ugye nem fog összejönni? :( Kétségbe vagyok esve, nagyon ritkán érzek így pasi iránt (5 éve volt így utoljára) Előtte sokat beszélgettünk, azt hittem van esélyem, de ez most elkeserített. Nekem nem szabad ráírnom, ugye? Nem akarok, csak olyan nehéz. Van esély, hogy írni fog?
2011. márc. 18. 10:16
 1/4 anonim válasza:

ez miért tragédia?

azért mert kevesek használják ezt a szót manapság?

a hangsúly a fontos, gondolom volt mellé egy mosoly is...milyen volt az? kaján, vagy inkább megelégedett? nem mind1

2011. márc. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem a szó zavar, csak annyira akarom, hogy már kizártnak érzem, hogy sikerüljön. Nem kaján mosoly volt. :)
2011. márc. 18. 10:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő fel sem fogta, milyen szóval búcsúzott. Talán ez a haveri köreiben megszokott búcsúszó. Én ettől még nem adnám fel. Remélem igazam lesz.
2011. márc. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

50%

Én megszoktam, hogy semmit nem mondok az első randik végén. Mindegyik csalódás volt. Ha mégis azonnal választ várt a lány, akkor "még keresni foglak". Puszi.

Viszont mikor egy helyes lánnyal találkoztam, akkor már megszokásból nem mondtam semmit. Hazafelé eszembe jutott és írtam neki, hogy ne izguljon, látni akarom még...

2011. márc. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!