Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hagyjam a fenébe ezt a félénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam a fenébe ezt a félénk férfit?

Figyelt kérdés
5x randiztunk már, de semmi célzást sem tett arra, hogy össze akar jönni velem, meg se fogtam a kezem, meg se csókolt...és már 24 éves, szóval nem olyan kis gyerek. Én viszont kezdem ezt megunni, meg hogy azt sem tudom, hogy mit akar. Hagyjam az egészet?
2009. nov. 6. 20:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én 19vagyok, de annyira félénk hogy az első randin másztam rá a 20as csajra, aztán nem engedte. De második tallinál rögtön kaptam le:)
2009. nov. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!Szerintem ne hagyd!Én egy 24 éves pasi vagyok és régebben én is ilyen voltam,hogy nem tudtam hogy mikor kell megérinteni és megcsókolni a lányt a randin, de a hibáiból tanul az ember és már egész határozott vagyok ilyen téren!

Szerintem a srác is belejönne ha adnál egyértelmű jeleket,mosolyogtál rá?Szemeztél vele?:-P

Én is voltam hasonló helyzetben és vagy a 3.randin fogtam meg a kezét és kb.a 6.randin csókoltam meg,de utána egész jó kis kapcsolatunk lett:)))1 évig tartott.

A következő randik alkalmával már előbb léptem:)

Biztos értékes ember lehet és nem akar téged azzal kihasználni hogy rögtön rádmászik szerintem inkább iylen pasit válassz és ne bunkot,akik már nagyon férfiasnak látszanak,de aztán majd lelép néhány nap vagy hét mulva és megcsal fűvel-fával aztán majd sírhatsz egy rendes pasi vállán:(

Szóval egy szó mint száz,bátorítsd és ne félj,férfiből van,ugyhógy belejöün majd a dolgokba és nagy eséllyel még rendes és hűséges is lesz hozzád:)))))

Nah Üdv!-És hajrá rendes pasik és lányok!

2009. nov. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia!Majd írd meg milyen döntést hoztál,kiváncsi vagyok:))
2009. nov. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!