Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tegyek egy próbát vagy hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyek egy próbát vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem valakivel. Régóta próbálkozott nálam,de én kapcsolatban éltem,ami nemrég véget ért. Három év után most találkoztunk először,ő emlékezett rám egy társaságból,én rá nem. Randiztunk, nála. Tudtam, hogy jómódú,de arra nem számítottam,amivel szembesültem. Iszonyú egzisztenciális szakadék tátong köztünk. Én egyszerű vidéki csaj vagyok, ő menő fővárosi üzletember. Igyekeztem nem mutatni a megrendülésemet,úgy tettem,mintha minden nap ilyen kéglikben járnék. Nagyon normális volt,órákig beszélgettünk,és nagyon tetszett nekem emberként és férfiként is,de nem tudtam másra gondolni,mint hogy egy kaliberű férfinak csak trófeaként kellhetek, ezért elég elutasító voltam. Többször megkérdezte,hogy ugye találkozunk még,ugye még eljövök,én pedig a szokásos "talán"-t válaszoltam mindannyiszor,meg a rengeteg teendőmet is megemlítettem:-( Nem akartam beállni a -talán nem is létező- szeretői sorába. Azóta eltelt néhány nap,a búcsú sms-en kívül nem váltottunk szót egymással. Sokat gondolok rá, hogy mennyivel egyszerűbb lenne minden,ha átlagember lenne,átlagos fizuval. Most nem merem keresni,nehogy azt higgye,a pénz miatt nyomulok, de attól tartok,azért nem keres,mert annyira visszautasító voltam és nem akar hülyét csinálni magából. Az is lehet,hogy mégsem tetszettem neki, de akkor miért tett úgy,mintha? Nem erőszakoskodott,megbeszéltük,hogy nem lesz szex,és ezt tiszteletben is tartotta,tehát emiatt nem kellett volna még búcsúzóul is hülyítenie? Mi a fenét csináljak?
2011. márc. 1. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos ez a helyzet sok félreértésre adhat okot, mert elég nehéz lenne máris a másik szemébe mondani, hogy "tartok az egzisztenciális különbségektől". Így viszont még akkor is könnyen elbeszélhettek egymás mellett, ha egyébként ez nem volna akkora gond.


Szerintem a legjobb az lenne, ha hagynátok időt magatoknak mindketten, kialakulhat még bármi. Nem ritka, hogy olyan kérdések, amik az első randi idején borzasztó nehéznek tűnnek, utóbb maguktól is megoldódnak, ahogy egyre jobban megismeritek egymást. Ha egyszer találkoztatok egy társaságban, találkozhattok újra (esetleg egy kicsit rá is lehet segíteni). Ha nem rögtön arról szól a történet, hogy milyen lenne, ha párkapcsolat lenne, néhány kötetlen, "spontán" találkozásból könnyebben kiderülhetnek dolgok.


Sok szerencsét! :)

32N

2011. márc. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
sajnos az az alkalom egyszeri volt,Budapesten,az ő terepén,véletlenül nem tudok odakeveredni. köszönöm a válaszodat, akkor inkább csak várok még egy kicsit,hátha újra keres.
2011. márc. 1. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!