Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ha egy srac nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy srac nem keres a randi utan, akkor en is hagyjam? 21/L

Figyelt kérdés
Ugy valtunk el, hogy azt mondta jol erezte magat, de aztan felszivodott. Meger annyit a dolog, hogy erdeklodjek mi ujsag/mi tortent? Vagy inkabb ne keressem.
2017. jan. 6. 08:26
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Hát ha neked nagyon szimpatikus, akkor egyetlen egy próbát megér, de ha nem változik ezek után sem és még lesznek ilyenek, akkor felesleges erőltetned az egészet.
2017. jan. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ketten voltatok ott, nem? Akkor kettőtöknek pontosan ugyanannyira feladata keresni a másikat, ha szeretne folytatást. Nincs sehol kőbe vésve, hogy "ez a fiú feladata".
2017. jan. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
szerintem hagyd. ha ennyit nem képes megtenni h egy üzit ír neked, akkor nyilván nem hagytál benne mély nyomot...
2017. jan. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"ha ennyit nem képes megtenni h egy üzit ír neked, akkor nyilván nem hagytál benne mély nyomot..."


Ez fordítva is igaz...

2017. jan. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd. De lehet csak tesztel,hogy te keresed e magadtól.
2017. jan. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1. Egy kapcsolat két emberen múlik. Keresd te, ha nem reagál vagy furcsán viselkedik akkor világossá válik majd, hogy mit kell tenned.

2. Nem mindegy mikor volt a randi, ha tegnap este és reggel fél kilencig sem írt nem tragédia, az is lehet, hogy a kérdés feltétele óta már egész nap dumáltatok.

2017. jan. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
NE! Ne keresd. Nagyon sok férfival randiztam már és ha nem ír, vagy randi után azt mondja hogy hívni vagy írni fog. Hát nem fog!! Ne keresd.
2017. jan. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Keresné a halál. Mi ez manapság hogy a nő írjon rá a pasira? Ezért vannak a férfiak elkényelmesedve, gratulálok.
2017. jan. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

El vagyunk kényelmesebbé? Már aki....Bocs. minden nap min 2_3 lánynak írok társkereső n.folyamatosan keresem azokat a lányokat akikkel már vmikor beszélt én v találkoztam. Ápolók a kapcsolataimat. Míg a randi oldalon mi van? Sokan még se nézik az adatlapon, egy képből eldontitek hogy nem is kell ez a csávó mert van éppen 20 másik is aki írt.

Szóval ne játszd itt megagad h bezzeg a régi férfiak meg stb...Miattatok a sok visszautasítás stb miatt vagyunk ilyenek h próbálkozni sem merünk mert nem kell csak a modell vagy a pénzes csávó minden lánynak. Aki kicsit átlagosan, egyszerűbb ember, a kutya se foglalkozik vele.

2017. jan. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocs a helyesírásért telóról vagyok.
2017. jan. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!