Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hagyjam ezt a férfit, vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam ezt a férfit, vagy ne?

Figyelt kérdés

Először is leszögezném, hogy nem szeretnék kioktató, gúnyos, és gonosz válaszokat kapni! A segítségeteket kérem! Rólam ami lényeg, jól szituált tanult nő vagyok, jelenleg a karrierem építem tovább, fejlesztem magam stb. Több nyelven beszélek, rengeteget tanultam világéletemben, a szüleim erre neveltek. Kicsi koromban, és addig míg saját lábra nem álltam mindig megkaptam szüleimtől mindent. Én ezzel nem éltem vissza, hanem cserébe teljesítettem, jól tanultam, nem használtam ki Őket, az általuk kapott pénzt befektettem, mindig félretettem, hasznos dolgokra használtam.

Olyan családból származom, ahol minden éven telt külföldi több hetes nyaralásokra, drága ruhákra, és bármink ha épp elromlott, vagy kinéztünk valamit, megvehettük. Hozzászoktam egy életszínvonalhoz, amit fenntartani szeretnék, és mégtovább jutni.


Na és a lényeg: adott egy fiú. Nincs végzettsége. Nem keres túl sokat, 37 éves létére albérletben él egy lakótársával. Udvarolgat nekem, és nagyon jól eltudunk beszélgetni! Mindenről, és tetszik is.. De... belegondoltam a későbbi életünkbe. Hogy hogyan tudnék ilyen férfire "alapozni" értsétek jól: pl ha én keresek 500 ezer forintot, ő 100 ezret, és összeköltözünk, akkor én tartsam el...? Én tudok még tovább haladni a szakmámban, ő már nem. És ami baromi kiábrándító volt vele kapcsolatban, egyszer megbeszéltük, hogy elmegyünk színházba. Természetesne mivel ismerkedtünk, nem vártam el, hogy kifizesse a jegyem, hanem én megvettem saját magamnak -evidens volt. Mire ő megszólalt, hogy kifizetném-e az övét is, ő meg majd átutalja az összeget... 1500 forint volt a jegy. Picit én éreztem magam itt a férfinek.


Ami még fontos, h pontosan érzi ő, hogy nem haladt semerre, emiatt frusztrált, és kitölti rajtam a dühét h hozzám olyan férfi való aki pénzes. Ilyenkor arrogánsan beszólogat és depissé válik. Nem feltétlen olyan ffi való, de legyünk egy szinten, egyezzenek az igényeink, és ezeket egymástól függetlenül is tudjuk megvalósítani. Nekem fontos, hogy a nagy munkában néha kikapcsolódjak, ha egyet gondolok elmenjek egy wellnessre a párommal, vagy épp elrepüljünk valahova, minőségi helyeken töltsünk minőségi időt. Ha csak én igénylem, vagy én tudom ezt megteremteni a másik nem, rosszul érezném magam, hogy pl. én utazzak el ha már házasok lennénk, és őt hagyjam itthon...? Kellemetlen helyzet, tényleg tetszik a pasi és nagyon nagyon jól elbeszélgetünk. És könyörgöm ne nézzetek se sznobnak, se semminek, én mindenért megdolgoztam és iszonyatosan sokat tanultam!


Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Egyáltalán mit gondoltok arról, okozhat problémát ha a nő keres többet, magasabb pozicíóban van, nagyobb igényekkel, mint a párja?

Vagy keressek olyat akinek szintén igénye pl. egy wellness, vagy valami szép helyre utazás? Csak sajnálom, mert olyan jó vele beszélgetni... jobb mint a saját kollégáimmal akik ugyanolyan végzettséggel és élettel rendelkeznek, mint én.


Köszönöm a válaszokat!


31N


2017. jan. 12. 19:37
 31/94 anonim ***** válasza:
100%

En probalkoztam ezzel kapcsolat fajtaval, ahol a srac szegenyebb volt, tanulatlanabb, a csaladja meg olyan igazi "prolikbol", merthogy szeretett engem, es majd ez mindenen atsegit.


Ja, a meseben biztos.

Beszelgetni nem tudtunk mirol, celjai nem voltak (neki teljesen oke volt, ha x muszakban dolgozott valami fizetesszerusegert, olvasni nem olvasott, semmivel sem volt kepben), csak egyre azt hajtogatta, hogy milyen jo, hogy ilyen muvelt, okos lannyal van egyutt (persze, mert kiemelkedtem abbol amit eddig maga korul latott) meg tarsai. Kozos elmenyeink kimerultek a moziban, mert o szinhazba nem akar jarni (az sznob dolog), galeriarol, kiallitasrol hallani sem akart, az utazas pedig szamara azt jelentette, hogy felment Pestre.

En ket evet pazaroltam el erre. Neked nem javaslom. Aki meg emiatt azt mondja, hogy sznob/gonosz/akarmi vagyok, hat istenem... legalabb megtanultam, hogy olyat kell valasztani, aki a te szinteden mozog, mert kulonben megalkuvasok sorozataval kell szembenezned, ami hosszutavon megol mindent.

2017. jan. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/94 A kérdező kommentje:
nem volt még ilyen esetem kedves utolsó, és igen, koldulok tanácsért! :) örülj, tökéletesen egyetértek minden mondatoddal! :)
2017. jan. 12. 20:12
 33/94 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azért ez tényleg túlzás, amit a srác csinál... Szerintem tényleg csak élősködni akar.. vagyis csak arra képes .
2017. jan. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/94 A legrosszabb ***** válasza:
22%
Ja és nem illik flame-elni, te igen okos nőszemély, tudhatnád, hiszen te olyan okos vagy. Egymás után nem szarjuk tele a fórumokat, honlapokat, vendégkönyveket kommentekkel. Nem illik. Lecke 1. A többiért fizetned kell, úgyis van pénzed elég.
2017. jan. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/94 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem hagyd. Nem olvastam csak az elejét el,de eelég volt.Szegény majd talál jobbat magának,nem ilyen hisztis,sznob ,anyagias p.át...
2017. jan. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/94 A kérdező kommentje:

31- köszönöm. alapvetően egyeznek az igényeink, a probléma az, hogy ő várná, hogy rendezzek anyagilag mindent helyette. mindig azzal jön, ő a biztonságot adná nekem, meg az élményeket pl. kirándulásokat, piknik stb. Persze, én is szeretem ezeket, de tényleg néha úgy érzem, egy pénzeszsáknak lát. Ja, és megcsináltam ma a szakvizsgámat jelesre... nem örült velem együtt, hanem éreztem a frusztrációt rajta, és a flegmaságot...


Ezért problémás az eset, mert iszonyat jókat beszélgetünk, sok a téma és a közös, de azt érzem néha hha nem lenne pénzem lehet nem is kellenék neki...

2017. jan. 12. 20:16
 37/94 A kérdező kommentje:

35- pedig érdemes lett volna végig olvasni ;)

34-nek örülök h kiéled magad a kérdésemen, mert kb csak te próbálasz provokálni :) de..mindenben igazad van!! bármit is írj ezentúl: igazad van! :)

2017. jan. 12. 20:17
 38/94 A legrosszabb ***** válasza:
20%
Felőlem flegmázhatsz. Az igazán okos, művelt ember soha nem állít magáról olyat, hogy "ő okos", mert tisztában van vele, ha holtig tanulna sem ismerné meg a világ működését, a világ egészét. De te okos nő vagy, mert nettó 500 fölött keresel, ez a lényeg. (Vastaps!)
2017. jan. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/94 A kérdező kommentje:
igen, teljesen így van! Mellesleg le sem írtam mennyit keresek...kapaszkodj: nettó 5 millió! :)))
2017. jan. 12. 20:21
 40/94 A legrosszabb ***** válasza:
32%
Uh, aztapaszta, 5 millijaú'! :o Akkor pont tízszer okosabb vagy, mint hittem. Agyfаszt kapok ezektől...
2017. jan. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!