Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hagyjam ezt a férfit, vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam ezt a férfit, vagy ne?

Figyelt kérdés

Először is leszögezném, hogy nem szeretnék kioktató, gúnyos, és gonosz válaszokat kapni! A segítségeteket kérem! Rólam ami lényeg, jól szituált tanult nő vagyok, jelenleg a karrierem építem tovább, fejlesztem magam stb. Több nyelven beszélek, rengeteget tanultam világéletemben, a szüleim erre neveltek. Kicsi koromban, és addig míg saját lábra nem álltam mindig megkaptam szüleimtől mindent. Én ezzel nem éltem vissza, hanem cserébe teljesítettem, jól tanultam, nem használtam ki Őket, az általuk kapott pénzt befektettem, mindig félretettem, hasznos dolgokra használtam.

Olyan családból származom, ahol minden éven telt külföldi több hetes nyaralásokra, drága ruhákra, és bármink ha épp elromlott, vagy kinéztünk valamit, megvehettük. Hozzászoktam egy életszínvonalhoz, amit fenntartani szeretnék, és mégtovább jutni.


Na és a lényeg: adott egy fiú. Nincs végzettsége. Nem keres túl sokat, 37 éves létére albérletben él egy lakótársával. Udvarolgat nekem, és nagyon jól eltudunk beszélgetni! Mindenről, és tetszik is.. De... belegondoltam a későbbi életünkbe. Hogy hogyan tudnék ilyen férfire "alapozni" értsétek jól: pl ha én keresek 500 ezer forintot, ő 100 ezret, és összeköltözünk, akkor én tartsam el...? Én tudok még tovább haladni a szakmámban, ő már nem. És ami baromi kiábrándító volt vele kapcsolatban, egyszer megbeszéltük, hogy elmegyünk színházba. Természetesne mivel ismerkedtünk, nem vártam el, hogy kifizesse a jegyem, hanem én megvettem saját magamnak -evidens volt. Mire ő megszólalt, hogy kifizetném-e az övét is, ő meg majd átutalja az összeget... 1500 forint volt a jegy. Picit én éreztem magam itt a férfinek.


Ami még fontos, h pontosan érzi ő, hogy nem haladt semerre, emiatt frusztrált, és kitölti rajtam a dühét h hozzám olyan férfi való aki pénzes. Ilyenkor arrogánsan beszólogat és depissé válik. Nem feltétlen olyan ffi való, de legyünk egy szinten, egyezzenek az igényeink, és ezeket egymástól függetlenül is tudjuk megvalósítani. Nekem fontos, hogy a nagy munkában néha kikapcsolódjak, ha egyet gondolok elmenjek egy wellnessre a párommal, vagy épp elrepüljünk valahova, minőségi helyeken töltsünk minőségi időt. Ha csak én igénylem, vagy én tudom ezt megteremteni a másik nem, rosszul érezném magam, hogy pl. én utazzak el ha már házasok lennénk, és őt hagyjam itthon...? Kellemetlen helyzet, tényleg tetszik a pasi és nagyon nagyon jól elbeszélgetünk. És könyörgöm ne nézzetek se sznobnak, se semminek, én mindenért megdolgoztam és iszonyatosan sokat tanultam!


Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Egyáltalán mit gondoltok arról, okozhat problémát ha a nő keres többet, magasabb pozicíóban van, nagyobb igényekkel, mint a párja?

Vagy keressek olyat akinek szintén igénye pl. egy wellness, vagy valami szép helyre utazás? Csak sajnálom, mert olyan jó vele beszélgetni... jobb mint a saját kollégáimmal akik ugyanolyan végzettséggel és élettel rendelkeznek, mint én.


Köszönöm a válaszokat!


31N


2017. jan. 12. 19:37
 41/94 anonim válasza:
15%
Szánalmas vagy kérdező...
2017. jan. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/94 A kérdező kommentje:
Privátban nagyon sok hasznos választ és saját tapasztalatot írtatok nekem, köszönöm! Volt a dolog kapcsán egy megérzésem, de mivel még ilyen szituációban nem voltam, ezért jól jöttek a normális tanácsok, igazából megerősítettétek a döntésem.
2017. jan. 12. 20:25
 43/94 anonim ***** válasza:
Mivel foglalkozol? (Vagy ha azt nem lehet leírni, akkor milyen terület az amiben tevékenykedsz?)
2017. jan. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/94 A kérdező kommentje:
ugyee utolsó? én meg az olyan kötekedős emberektől, mint te, akik nem tudják elviselni ha más jobban él mint az átlag és a kákán is csomót keresnek! :) Tudod, mindenki saját szerencséjének a kovácsa!
2017. jan. 12. 20:27
 45/94 anonim ***** válasza:
28%
Megmondom én, miről van itt szó! Jó a csávóval basni. Ezért vergődik itt az elit cicuka.
2017. jan. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/94 A kérdező kommentje:
több vállalkozásom van, közgazdász, jogi és mérnöki végzettségem van, a vállalkozásaim is erre épülnek.
2017. jan. 12. 20:29
 47/94 A kérdező kommentje:
Pláne hogy még le sem feküdtünk :) dicséretes a kulturált megfogalmazásod! :)
2017. jan. 12. 20:31
 48/94 anonim ***** válasza:
0%
Na, mekkora farka van, elit cicus?
2017. jan. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/94 anonim ***** válasza:
19%
Vergődjél még cicus egy kicsit. Az ezer diplomáddal a Gyakori Kérdések kell, hogy megmondja mi legyen.
2017. jan. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/94 anonim válasza:
30%
Attól,hogy 5 milliód van az élethez buta vagy mint a föld.
2017. jan. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!