Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igazam van ha azt állítóm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazam van ha azt állítóm, hogy minden pasi csak kefélni akar és csak későbbiekben szeret be a lányba?

Figyelt kérdés
A plátói vagy kis kori "szerelmet" ne soroljuk ide.
2010. máj. 2. 18:05
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
Szerintem félig igazad van. Ha hagyod magad első alkalommal az ágyba csábítani, tuti nem akar majd még 1 találkozót, de ha nem hagyod magad, akkor enni fogja a fene, hogy nem sikerült neki, és ha ügyesen taktikázol 1-2 után a tenyeredből fog enne. É ne ugassatok le, mert saját tapasztalat, eddig minden pasimnál így volt!!!!!
2010. jún. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
nincs igazad ! de a férfiakban több az hogy szexelni akarnak! és utóirat : NINCS IGAZAD
2010. jún. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:

Szerintem elsősorban minden normális fiú arra vágyik hogy találjon valakit akit szeret, és aki őt is szereti, és azzal a valakivel szeretne szeretkezni..aztán ha sokáig nem találja belefáradhat és akkor szex kerül előtérbe..

Egyébként én egy olyan lányba nem tudnék beleszeretni akihez eleve azért közeledek hogy mihamarabb lefektessem, és ez fordítva is igaz, tehát ha egy lányt szeretek, vagy esélyét látom hogy beleszeretek akkor egyáltalán nem foglalkozom a szexel, mert azzal majd ráér akkor foglalkozni ha összejövünk, szeretjük egymást és ebből kifolyóan szeretnénk úgy is együtt lenni.

2010. jún. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
Igazad van! Igaz én csak 15 leszek 3 hónap múlva és a srác ebben a hónapban 16 lesz, és egyszer már majdnem összejöttünk, de aztán nem, mert engem nem tudna megd*gni.
2010. jún. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:

ma 20:32 vok.

módosítom magam, az aki nekem tetszik az ilyen, de vannak olyanok is mint pl bnőm pasija, h ő még nem szeretne b*aszni, de szereti a bnőmet. :)

2010. jún. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
Ez egy baromság! Komoly kapcsolat meg laza kapcsolat... Ha 2 ember együtt van akkor miért kell kategorizálni a kapcsolatukat?? Egy tartós kapcsolaton belül is lehet egyszer komoly egyszer laza. Mi húzza meg a határt a 2 között? Jó persze, egy szexkapcsolatot meg lehet különböztetni egy szerelmi kapcsolattól, de a lazát a komolytól... Sose értettem ezt...
2010. jún. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:

Sok milliárd ember között, apró szigetként

Lüktető, lélegző, élő, hús-vér mágnesként

Vonzások, taszitások örvényében élsz

Érzések, kisugárzások hajtanak mások felé


Férfivér, dacos, büszke, vad, ritkán tűr tiltást, korlátokat

Harcban áll vele a józan ész, hogy merre, meddig és mennyit érsz


Felszines látszatoknak fénylő maszkja mögött

A Szerelem arca helyett a semmi rejtőzködött

Kalandok sűrűjébe hajszol a férfivér

DE TUDOM ÉVEKET ADNÁL MÁR AZ IGAZIÉRT


Férfivér, dacos, büszke, vad, ritkán tűr tiltást, korlátokat

Harcban áll vele a józan ész, hogy merre, meddig és mennyit érsz


Agyadban a képzelt kedves fantomképével

Nem a hangját, nem a testét, A LELKÉT kepzelted el

Érték és értéktelen helyet cserélnek

Az árat a tévedésért magad fizeted meg


Férfivér, dacos, büszke, vad, ritkán tűr tiltást, korlátokat

Harcban áll vele a józan ész, hogy merre, meddig és mennyit érsz

2010. dec. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:

Nagyon tévedsz! Vagy én vagyok fordítva összerakva.

Tudod hány csajt hagytam ki emiatt...

2014. máj. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 Dpoker válasza:
Nincs igazad!!!
2014. máj. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy akkor, ha nem sugárzom feléd azt, hogy "bizony kislány, téged kegyetlenül szét foglak szedni nemsokára", akkor magasról lesz"rod a fejemet. Akárhány nővel kavartam, akiről tudtam, hogy nem fog meg (vagy egyből odaadta magát, ami alapból kizáró ok), annál lazán kevertem a kártyát, és utána ők kerestek, hogy "jaj, ez olyan jó volt, mikor találkozunk stb.". Annál, akiben naiv módon tényleg láttam valamit, tényleg úgy gondoltam, hogy "igen, talán ő elüt a többitől, máshogy közelítem meg", na ott pofára estem. Nem azért, mert nyálgép lettem és éjjel-nappal zaklattam, hanem egyszerűen hagytam volna időt a dolgoknak, megismertem volna előtte, kiéheztettem volna magunkat tudatosan, hogy utána jobb legyen. Az utolsó ilyen alkalommal a lány megmondta, hogy az volt a baja, hogy nem sz"rtam le a fejét (ezt szó szerint így). Most szerinted ezek után mégis mi a lóf"szt kellene tennem? Szerinted normális az, hogy a legapróbb, legprimitívebb trükkökkel simán befolyásolhatóak vagytok (mi is, nem védem magunkat), és tudatotokon kívül, de a pasi így bejön nektek. Az igazság az, hogy állatok vagyunk egyszerűen, és tényleg hihetetlenül kevés az olyan ember, aki képes ésszel élni. Mert ne az legyen már a fokmérője a férfiasságnak, hogy képes vagyok a megfelelő időben káromkodni és indulatosan beszélni, és nem beszélhetek választékosan, mert az "gyík". És nem, ez nem csak a 18 évesekre igaz, hanem úgy 30-ig bezárólag mindenkire. Elég, ha ránézel arra, hogy hány olyan srácnak van barátnője, aki semmilyen igazi férfias tulajdonsággal nem bír: egyszerűen jól néz ki, vagy tényleg tudja, hogy mikor mit kell mondani, és ennyi. Te belőlem annyit látnál, hogy igen, csak d"gni akarok. Miért? Mert az őszinte személyemmel sz"rra se mennék, mert nem terjedne el odáig a látóköröd, hogy egyébként mindenféle sz"r taktikázás nélkül meglásd azt, hogy nem mimóza vagyok, hanem azért értékes ember, értékes férfi. Nekem egyszerűen nem veszi be azt a gyomrom, hogy valaki így- könnyebben vagy nehezebben- megkapható. Nem a szexxel van a baj, hanem azzal, hogy így indukálódnak az érzelmek is.

Eddig két nő volt, akiről azt hittem, hogy talán ők átlátnak a szitán, és nem kell ilyen baromság. Mindkettőről kiderült, hogy tévedtem, de nagyon.


Szóval Kérdező, várom a jótanácsodat: Hogyan lehetne úgy egy komoly barátnőt...barátnőt...ugyan...szerelmet, feleséget találni, hogy ténylegesen önmagad vagy, mindenféle kényszerű színészkedés nélkül, vagy olyan tulajdonságok nélkül, ami nem te vagy, de egyszerűen az idők folyamán már észre sem veszed, de a részeddé válnak?

2014. máj. 11. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!